عقارات رخيصة للبيع في القطامية, صفحة 2

882 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ١٣٧م وان قطاميه واجهه اماميه بالجراج

    Homes Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣١٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٣٣٬١٩٠ جنيه

    شقة 124 متر للبيع فى كمبوند ذا بروكس بأقل سعر

    TREX logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في القطامية كمبوند وان قطامية

    شركة البحيري جروب logo image

2

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٤٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٩٤م قطاميه جيت بسعر مميز لسرعه البيع

    Homes Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شفة 125م بكمبوند وان قطامية بجوار كارفور المعادي

    Homes Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م كومبلكس قطامية جيت استلام فورى بسعر مميز

    متصدر

    Homes Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م بكمبوند وان قطامية بجوار كارفور المعادي

    Homes Real Estate logo image

2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 137 متر بوان قطاميه فيو امامي تقسيمه مميزه

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٣٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع 120متر ب وان قطاميه بالجراج

    Ring Road Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه غرفتين متشطبه جاهزه تقسيمه مميزه

    Ring Road Real Estate logo image

2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه 198م 3 غرف و 2 حمام فيو على اكبر جاردن

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ٢٥٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع استوديو مميزة للسكن أو الاستثمار فندقى

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه غرفتين متشطبه جاهزه تقسيمه مميزه

    Ring Road Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سما موقع مميز على الدائرى بفيو جاردن

    Chances Real Estate logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 64م فيو حمام سباحة للبيع- كمبوند قطامية جيت

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 155م 3غرف في وان قطاميه بسعر مميز

    INVEST PRO logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 115م في وان قطاميه (بفيو و سعر مميز)

    INVEST PRO logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو85م غرفة ريسيل فى وان قطامية بموقع وسعر مميز

    INVEST PRO logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه تكمله اقساط غرفتين مشروع قطامية جيت

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطبات خاصة في قطامية جاردينز

    Top Homes Real Estate logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 64م لقطه للبيع بكمبوند قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدودة 5%مقدم شقة بالتقسيط ع اطول فتره سداد

    Square real estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 2,600,000 = Double Hieght + صف أول لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٥٢٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3,800,000 = فـيو ملكي صف أول لاجون + Double Height

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,700,000 = Trible Highet + صف أول لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع