عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 676

18,566 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط 12 سنه شقه غرفتين للبيع في المستقبل سيتي

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ثلاث غرف نوم مع حديقة للبيع باتيو أورو فوري

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦١٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بترفلاي القاهره الجديده اقساط ل12سنه

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل شقه بجاردن تشطيب كامل للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ديستريكت 5-اقل سعر شقة224م فالماركت بموقع مميز بيع

    YaKan Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٤٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص بسعر لقطه فيلا مستقلة للبيع في القطامية ديونز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في بالم هيلز باقساط تصل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص فيلا للبيع في موقع مميز باقساط الي 12 سنه

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٣٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 216م في كمبوند ماونتن فيو هايد بارك

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٣٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع في موقع مميز في سراي مستقبل سيتي

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لقطة في La Vista City بإطلالة مفتوحة واس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٣٩٬٠٦٩ جنيه

    شقه للبيع بمقدم 351,959 بكمبوند نوراى جولدن سكوير

    Eastmark logo image

    نوراي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٦٢٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% تاون هاوس للبيع في بترفلاي المستقبل سيتي

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٧٩٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقة تشطيب كامل للبيع في ليك فيو ريزيدنس 1

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقه للبيع في سراي و اطول فتره اقساط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المستقبل سيتي بمقدم 280الف وقسط 12سنه

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه بارخص سعر في السوق دوبلكس للبيع في بلوم فيلدز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس ٢ بمقدم استلام فوري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز اقل من سعر السوق في اللاجون

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع في سراي القاهره الجديده بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه للبيع في موقع مميز بالقاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٤٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقة فيو ووتر فيتشرز للبيع في إلباتيو أورو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وبارخص الاسعار شقة كورنر بجاردن للبيع في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦١٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع في موقع مميز بمقدم 3% و اقساط 10س

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٥٥٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه تاون هاوس كورنر للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٨٬٩٦٧ جنيه/متر مربع