عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 568

18,566 عقارات أخرى
  • 19

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر - استلام فوري - تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٦٦٬٢١٨ جنيه

    شقه 2نوم بأقل مقدم بالمسـتـقـبـل سيـتـي+اقساط12سنة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٧٥٬٠٥٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون مقدم واقساط في Streight

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٦٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جايد استلام فورى متشطبة تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٤٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ٩٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا مع حديقة - موقع مميز - مرحلة اللاجون

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيعاقل سعر لفيلا مفروشة بالتكيفات بحري فيو مميز

    Apart Real estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٩٠٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٨٨٬٣٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٧٬٥٠٠ جنيه

    لقطه للبيع شقتك جاهزة للسكن فى المقصد بالعاصمة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٠٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في أوريانا 2 كايرو فيستيفال سيتى

    Ninety Two logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤١٧ متر مربع

    ٢٤١٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بروف تكمله اقساط باقل سعر في تاج سيتي

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٧٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 105م تشطيب سوبر لوكس فقط ب 2,500مليون

    Next Level Properties logo image

    ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا standalone + pool خصوصيه كامله موقع مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون فاخرة متاحه للبيع داخل ليك فيو بوتيك

    Ninety Two logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٧٥١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جايد متشطبة استلام فورى تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٩٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٥٧٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه غرفتين بجاردن فى كمبوند جود

    Century for Project Management logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٥٥٬٥٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة140م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة171م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة160م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس راقي 6 غرف متاح للبيع داخل ليك فيو بوتيك

    Ninety Two logo image

6

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة مفتوحة - موقع مميز - جاهزة للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥١٦ متر مربع

    ٨٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقساط مرنة - موقع مميز - جاهز للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ٨٢٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٧٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه في المستقبل سيتي لشركه سمو

    New Avenue Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٥٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٢٦٬٩٥٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري مباشرة علي محور بن زايد

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع