عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 567

18,566 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون في ماونتن فيو 2

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٨٦ متر مربع

    ١٦٠٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٣٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون بسعر مميز في River Walk

    ريفير وواك, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٧٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مميز علي حمام سباحة ومساحات خضراء مساحة كبيرة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٢٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون استلام فوري بسعر مميز

    فلاورز بارك, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون تكمله اقساط في The Creast

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٦٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فورى للبيع في جايد التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ع اجمل فيو في فيفث سكوير

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٧٬١٦٨٬٧٥٠ جنيه

    تاون هاوس في قطاميه جاردنز باقل سعر بالماركت

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣١٧ متر مربع

    ٥٤٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع استلام فوري ميفيدا التجمع الخامس

    Mr .Estates logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٩٣٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بموقع مميز بالمعادي الجديدة

    متصدر

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    ميدان الجزائر, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في ماونتن فيو هايد بارك

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين نصف تشطيب باقل سعر في فيلينيو

    فالينو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٣١١ متر مربع

    ٦٢٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة ( 3طوابق ) بتشطيب كامل High End خلف AUC

    Falcon for Real Estate logo image

4

    5

    ٢٣٦ متر مربع

    ٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين للبيع في مون فالي 2 باقل سعر بالماركت

    مون فالي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في الاندلس بافضل سعر

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري Finished بمقدم550الف تقسيط15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بفيلاتت الدفاع الوطني

    مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط موقع مميز تطل على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٧٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن متشطب في تاج سيتي

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - مرحلة اللاجون - أقل مقدم

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - تاون هاوس كورنر - بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٦٦٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في كمبوند جايد استلام فورى

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في ماونتن فيو 1.1 تكمله اقساط

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بافضل سعر في فيلينيو

    فالينو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٦٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بافضل سعر في البوسكو سيتي

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٥٨٬٢٩٩ جنيه/متر مربع