عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 531

18,566 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة تسليم فوري متشطب فـ شيراتون مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٨٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل - فيفث سكوير بقلب الجولدن سكوير

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي الجولف مباشرة للبيع في قطامية هايتس

    Masar Real Estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ١٬٨٥٠ متر مربع

    ١٦٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا 4 غرف في زيد ايست متشطبه لوكيشن ممتاز

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨٢٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كاملة التشطيب بالتكيفات بسعر مميز جدا

    DOT HOME logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٥٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع تشطيبات الترا سوبر لوكس في مدينتيb6

    MA Ville logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة كورنر ماونتن فيو ارك فيو مفتوح

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اكزاكتف, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤٩٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع مميز جدا للبيع في Azad التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة استلام فوري نصف تشطيب للبيع

    why solutions logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٦٨٣ متر مربع

    ١٥٣٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في النرجس عمارات – التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٤٤٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد بأقل سعر( تقسيط + خصم للكاش )مقدم 337,200الف

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 2, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٨٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – بنتهاوس بموقع مميز و تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٠٨٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا 5 غرف في زيد ايست متشطبه جاهزه للاستلام

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٧٢٤ متر مربع

    ٨١٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٦١٦٬٥٠٠ جنيه

    بالتقسيط ع 8سنين فيلافاخمة 265م لافيستا باتيو جاد

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٦٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون لقطه للبيع في كمبوند وصال فيوز

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي التالت شرق 190م برايمر لوكشين

    Smartex logo image

    المجاورة الثالثة, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٤٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا في زيد ايست متشطبه لوكيشن ممتاز

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٠٤٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس في المستقبل سيتي كمبوند اي تي ايست

    Vida Solutions logo image

    كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اس فيلا S viila (بخصم للكاش 54%) بمقدم 900 ا

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٣٤٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس في زيد ايست لوكيشن ممتاز متشطب

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقةFully Finished برايم لوكيشن بخصم50%

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١١٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة بانوراما 3 غرف للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Eastmark logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحه كبيره في لاڤينير استلام فوري بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٨٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس في زيد ايست جاهز للاستلام متشطب

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٧٣٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كلاسيك مستقلة برايم لوكيشن دايركت علي البارك

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٦٨٦ متر مربع

    ١١٦٬٦١٨ جنيه/متر مربع