عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 530

18,566 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ب ١.٥٪؜ مقدم فقط فيلتك باقساط بجانب سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٨٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B7 مساحتها 96متر 2 غرفه 2 حمام

    MA Ville logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥١٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع في مدينتي مساحه 135متر فيو جاردن b1

    Zone Properties . logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 133م استلام فوري في الزهراء المعادي

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالمطبخ وتكييفات فى ليك فيو ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف في زيد ايست بموقع مميز - متشطبة

    Remax The Address logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ميدتاون سولو بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ميدتاون سولو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٣١٬٧٧٣٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن بإطلالة مميزة بحري متشطبة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٣٢٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع على كورنيش المعادي

    Eastmark logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    6

    ٧٠٩ متر مربع

    ٤٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بمقدم مميز و أقساط ميسرة و موقع متميز

    why solutions logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٤٥٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع – جنوب الأكاديمية القاهرة الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

    شرق الاكاديمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٥٧٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٢٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فاخرة بإطلالة مميزة بحري تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٤٦٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز - مقدم واقساط - في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا رووف تربليكس بأقل سعر في الماركت

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل مقدم و خطة سداد مرنة و خصم على الكاش

    why solutions logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ١٠٤٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (166م) بخصم 50% فى تاج سيتى تقسيط 12 سنه

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن كبيره في التجمع برايم لوكيشن

    Remax The Address logo image

3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاى فيلا كورنر بافضل سعر - بـأقل سعر في الماركت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – في تريو جاردنز دوبلكس بروف جاردن متشطب

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لوكشن مميز بمقدم5% واقساط 10سنين

    IRTKAZ logo image

    في كوليكتيف, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون هاوس لقطة 208م في هايد بارك استلم فوري

    Gate real estate marketing logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٠٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 138م ((تشطيب كامل)) فـ مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٨٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 96م تشطيب خاص في مدينتي بال B7

    MA Ville logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 موقع مميز

    KAMF logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة180م بجراج بميدان الاسماعيلية وصلاح سالم

    El Akadeen Group logo image

    ميدان الاسماعيليه, ميدان الاسماعيليه, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع