عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 477

18,566 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بفيو حديقه مميز تحت سعر السوق

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٨٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف تحت سعر السوق - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٦٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا للبيع في mv icity new cairo استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو في سراي للبيع اقل سعر في الماركت

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 223 فيو و سعر مميز - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٧٣٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    220 متر مربع نصف تشطيب بأقل سعر في ستون

    Makanak Investments logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تحت سعر السوق بفيو مميز شقه 3 غرف

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٣٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل فى باتيو اورو اقل من سعرالشركه من المالك

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٨١٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بلوكيشن و فيو مميزين - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة بالبنفسج فيلات-موقع مميز-استلام

    East wing logo image

    البنفسج 5, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٣٬٤٠٢٬٤٥٧ جنيه

    بأفضل سعر فيلا مستقلة-موقع مميز بأقساط استلام3شهور

    East wing logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٥٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 223 بفيو و سعر مميز - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن في فيفث سكوير لاند سكيب للبيع

    Catchers investment logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف تحت سعر السوق - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بموقع متميز جدا - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في كلوب بارك استلام فوري داريكت نادي

    Right Direction logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن مفروش للبيع في سراي

    Aqarpedia For Resale logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 108م للبيع في الرحاب 1

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقه غرفتين بلوكيشن متميز 159 م

    Spade consultancy logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٣٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعرمميز شقه180م استلام فوري متشطبه البنفسج 9فيلات

    S signature logo image

    البنفسج 9, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لقطة تاون هاوس في كريك تاون بمقدم 8 مليون فقط

    Aqarpedia For Resale logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٨١٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بسعر مميز تشطيب كامل بالمطبخ والتكيفات

    Makanak Investments logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٩ متر مربع

    ١٠٠٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240م متشطبة بالكامل بالتكييفات في واترواي

    Spade consultancy logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    دوبلكس

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة تريبلِكس بفيو مميز في ايست تاون

    Aqarpedia For Resale logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٨٧٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بأقل سعر بالعاصمه وبقسط شهري 25ألف فقط

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٣٬٧٣٩ جنيه/متر مربع