عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 364

18,450 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي فاخرة تشطيبات مميزة بالفرش موقع مميز

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١٢٢٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل 3غرف برايم لوكيشن بأميز موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر علي التسعين مباشرة بالتقسيط علي10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند وصال فيوز

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م² جاردن ديستريكت 5 مراكز استلام فوري

    متصدر

    TREX logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٩٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٦٬٢١٩٬٣٥٧ جنيه

    فيلا ستاند ألون دور واحد للبيع -تاج سيتي فيو رائع

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٨٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 325متر استلام فوري برايم لوكيشن اوبن فيو

    Square real estate logo image

3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجلة للبيع بجوار قصر البارون مباشرة –

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع البارون, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر في السوق و فيو واسع علي لاندسكاب

    Makanak Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه 2نوم متشطبه بجوار هايد بارك بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٤١٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه 3غرف برايم لوكيشن بأميز موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٩٣٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس افضل سعر و موقع متميز تشطيب

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل 420 متر برايم لوكيشن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع نصف مفروش في موقع مميز

    Country For Real Estate logo image

    الباتيو 1, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع فيلا تشطيب راقي بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

4

    4

    ٤٩٥ متر مربع

    ٩٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية | فيلا مستقلة للبيع بسعر لقطة

    Next Door Consultancy logo image

    ريفير وواك, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٧٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 500م ريسيل في ميفيدا استلام فوري

    ERE Investments logo image

5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل استلام فوري برايم لوكيشن لاندسكيب

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع برايم لوكيشن فى اب تاون كايرو

    TREX logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٨٨٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند "تاج سيتي – أورجامي جارد

    Host Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٦٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٢٩٬٧٩٢ جنيه

    شقتك ارضي بـ7,9 مليون كاش او ادفع 329,792 ربع سنوي

    متصدر

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 430 متر استلام فوري 4 غرف بسعر خاص

4

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٢٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون لقطه للبيع في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه تاون هاوس متشطبة بالكامل – مدينة الرحاب

    TREX logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ١٠٢٬٠٤٠ جنيه/متر مربع