عقارات رخيصة للبيع في منطقة أرابيا, صفحة 6

397 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    قريب من المدارس والخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    خدمات فندقية بأعلى مستوى

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٣٤٬٥٠٠ جنيه

    جيم وسبا لأسلوب حياة متوازن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية قوية بمساحة 62 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦١١٬٢٠٠ جنيه

    قرارك الصح يبدأ من لامورا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    أفضل سعر في المنطقة الآن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    في أكثر مناطق الغردقة حيوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    عائد مضمون في موقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    احجز وحدتك الآن بمساحة 62 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    62م شاليه في لامورا بداية مصيف وسط الفخامة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    شاليه 62م في لامورا تجربة سكن مختلفة تمامًا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬١٨٦٬٨٠٠ جنيه

    62م شاليه في لامورا بداية حياة وسط الفخامة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    62م شاليه في لامورا عيش الرفاهية كل يوم

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦١١٬٢٠٠ جنيه

    88م في لامورا عيش قلب عرابيا بكل تفاصيله

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    62م شاليه في لامورا فرصة داخل أكبر مول ومركز حياة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬١٨٦٬٨٠٠ جنيه

    شاليه 62م في لامورا استثمار في قلب عرابيا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    شاليه 62م في لامورا قريب من كل حاجة مهمة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٣٤٬٥٠٠ جنيه

    85م في لامورا توازن مثالي بين العيش والاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٣٤٬٥٠٠ جنيه

    85م في لامورا مساحة مريحة في قلب عرابيا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٣٤٬٥٠٠ جنيه

    شقة 85م في لامورا عيش قريب من كل حاجة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٣٤٬٥٠٠ جنيه

    شقة 85م في لامورا رفاهية في موقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٧٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 72م في لامورا موقع يخدم كل يومك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٨٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    شاليه 62م في لامورا استثمار داخل قلب عرابيا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٣٤٬٥٠٠ جنيه

    85م في لامورا مساحة أكبر لحياة أهدى

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٥٧٬٣٠٠ جنيه

    89م في لامورا مساحة تعيشك وسط كل حاجة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٥٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع