عقارات رخيصة للبيع في منطقة أرابيا, صفحة 4

397 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٧٣٤٬٥٠٠ جنيه

    مشروع متكامل في عرابيا بمساحة 85 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٣٤٬٥٠٠ جنيه

    امتلك بإطلالة حمام سباحة ومساحة 85 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٥٧٬٣٠٠ جنيه

    استثمار مضمون بمساحة 89 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٥٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    وحدات بمساحات مختلفة تبدأ من 62 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    استغلال مثالي لمساحة 62 بإطلالة مساحات خضرا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    باطلالة مساحات خضرا وحدة بمساحة 62 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية قوية بمساحة 62 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٨٦٬٨٠٠ جنيه

    في قلب عرابيا امتلك وحدتك بمساحة 62 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    عائد مضمون في عرابيا بمساحة 62 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٨٦٬٨٠٠ جنيه

    حمامات سباحة وإطلالة شارع رئيسي ومساحة 62 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٨٦٬٨٠٠ جنيه

    مساحات متنوعة تناسبك تبدأ من 62 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    أفضل سعر في عرابيا لمساحة 62 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    تصميم ذكي لوحدتك بمساحة 62 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    موقع استراتيجي في عرابيا بمساحة 62 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تصميم عصري بمساحة 60 م وإطلالة شارع رئيسي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٥٧٬٣٠٠ جنيه

    فرصة لا تعوض بمساحة 89 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٥٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٣٤٬٥٠٠ جنيه

    أفضل اختيار في عرابيا بمساحة 85 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٣٤٬٥٠٠ جنيه

    وحدتك في عرابيا بمساحة 85 م وإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٣٤٬٥٠٠ جنيه

    استمتع بمساحة 85 م وإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٣٤٬٥٠٠ جنيه

    سكن واستثمار بمساحة 85 م في لامورا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٣٤٬٥٠٠ جنيه

    امتلك الآن في عرابيا بمساحة 85 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات تبدأ من 60 م بإطلالات حمامات سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    قلب عرابيا النابض بوحدة مساحة 60 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش تجربة مختلفة بمساحة 60 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار آمن في عرابيا بمساحة 60 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع