عقارات مفروشة رخيصة للبيع في محافظة مصر, صفحة 17

424 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الهضبه الوسطي الحي الثالث

    Q VISION logo image

    طريق مدارس الهضبة الوسطي, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من مكرم عبيد شقه سوبر لوكس بالفرش بسعر لايتكرر\\\\

    Art colorr logo image

    شارع حسني احمد خلف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تم تنزيل السعر للبيع شقة ف اميز لوكيشن ف التجمع

    Smartex logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الاول مفروشه و متاجره

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع 82م مدينتى تشطيب سوبر لوكس بالفرش 2نوم

    ST.John Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • زيزينيا المستقبل

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠١٦٬٣١٥ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ardic
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,زيزينيا المستقبل

    1 - 4 غرفة

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة ومشرقة للبيع بكمبوند معادي جراند سيتي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الاول مفروشه

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بالفرش في كمبوند إيزي لايف

    Better Estate Investment logo image

    إيزي لايف, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الاول مفروشه و متاجره

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    برج المنيل

    AMAN For Real Estate logo image

    المنيل, حي المنيل, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • قماري ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٩٠٬٥٣١ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8,قماري

    2 - 4 غرفة

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شارع المدارس شقه بالفرش كامل الترا سوبر لوكس \\\\\

    Art colorr logo image

    شارع ناجي عيسى الطحاوي, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سكاي لوفت مون ريزيدنس

    Smart Assets Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٣١٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 57م غرفه تشطيب سوبر لوكس شامل الفرش والاجهزه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالفرش كامل ارقي شوارع المنطقه التامنه شقه للبيع \

    Art colorr logo image

    شارع هشام لبيب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمامية سوبر لوكس للبيع – الأندلس، التجمع ال5

    Better Estate Investment logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كلوب فيوز سراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩٥٢٬٩٥٨ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي دائري المعادي بالفرش والاجهزة 175م

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو ريسيل كمبون وان قطامية دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع-شقة 140 م - الشطر السادس-زهراء المعادي

    Pinnacle Realty logo image

    الشطر السادس, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع عمارات خاصه شارع التحرير – شيراتون المطا

    رؤية للاستثمار العقاري logo image

    شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    طابق كامل

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع بمدينه بدر بالحي المتميز فيلات.

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ريفيان دجلة تاور

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Xland Developments
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي

    2 - 3 غرفة

  • 13

    شقق فندقية

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينه بدر بالحي الثالث بالمجاوره 5

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع بمدينه بدر بالحي الثالث مجاوره 5

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١١٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع بمدينه بالحي الثالث مجاوره اولي.

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واجهه أمامية خلف سيتي سنتر مكرم عبيد

    شارع حافظ رمضان, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٠٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • الجار

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٧٧٬٩٨٤ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Bunyan
    القاهرة,مدينة الشروق

    1 - 3 غرفة