عقارات مفروشة رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 16

418 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الاول مفروشه و متاجره

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في لاند مارك في مدينه نصر بجوار حي الوحه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٣٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس ومفروشه ومؤجره للبيع بمدينة بدر

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز بريفادو مدينتي 2 نوم و 1 حمام

    ST.John Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن مفروشه للبيع في كمبوند قطاميه جاردنز

    Al Maz Real Estate logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • لاند مارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١١٧٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,لاندمارك

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع كمبوند دار مصر القرنفل بالاسانسير

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 137 متر في وان قطاميه.

    Al Fanar Development and project management logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    studio for sale at Madinty

    Shield - DR3 logo image

    مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 نوم و 1 حمام في مدينتتي موقع مميز جدا و راقي

    ST.John Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٥١٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع في قلب مدينة نصر

    Elshams Real Estate logo image

    شارع احمد فخري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • ستيلا لوكيشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ستيلا لوكيشن

    3 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح استديو للبيع بالرحاب2

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالفرش والاجهزه شقه سوبر لوكس للبيع بسعر مميز \\\\

    Art colorr logo image

    شارع ابراهيم الرفاعي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مفروشه و متاجره في الحي الاول

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مصر الجديدة منطقة ميريلاند نزيه خليفة

    Bond & Key logo image

    شارع نزيه خليفه, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٦٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالعاصمة الإدارية الجديدة R7

    Q VISION logo image

    سين 7, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • بالم هيلز المرحلة ٣

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بالم هيلز نيو كايرو
  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بالفرش في مدينتي B12 تشطيب راقي

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الهضبه وسطي مقطم عمارات المستقبل

    Q VISION logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    1

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده فندقيه مفروش بالكامل جاهزه للاستلام

    Remax The Address logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الاول بالفرش

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع او الايجار خلف مصر للطيران

    شارع مصر للطيران, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • بالم ايلاند

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٧٨٬٦٨٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    TG Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,بالم ايلاند

    1 - 4 غرفة

  • 14

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    apt for sale in, Baron city, El Katameya compounds

    Project Real Estate logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الاول مفروشه و متاجره

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الهضبه الوسطي الحي الثالث

    Q VISION logo image

    طريق مدارس الهضبة الوسطي, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من مكرم عبيد شقه سوبر لوكس بالفرش بسعر لايتكرر\\\\

    Art colorr logo image

    شارع حسني احمد خلف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الاول مفروشه و متاجره

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • لايت سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    MAK Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    3 - 4 غرفة