شقق رخيصة للبيع في مدينة الشروق, صفحة 7

830 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٠٢٬١٠٦ جنيه

    شقتك متشطبة+فوري بـ11مليون كاش او 802 الف مقدم

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بالفيلات دقيقة من تراس مول 165م بتسهيلات سداد

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٥١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 203 متر امامي غيو مفتوح للبيع من المالك

    أميرة الشروق logo image

    المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٤٨٬٨٠٠ جنيه

    شقة كبيرة ماشطبة فوري في البروج امام المركز الطبي

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٢٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر نادر شقه 210 متر لقطه فيو Pool بأميز لوكيشن ف

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 250,000 شقه لقطه قدامها Pool بأميز لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن جاهزه للمعيشه و متشطبه في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز روف علي الاطلاق في مدينه الشروق

    أميرة الشروق logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه بجاردن بمرحله terraces متشطبه فوري بااقل مقدم

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه بجاردن بمرحله terraces متشطبه فوري بمقدم مغري

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع برايم لوكيشن ف كمبوند بالم ايلاند

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٣٧٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في البروج لوكيشن مميز و اقل سعر في السوق

    متصدر

    Boundless For Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقه بجاردن بمرحله terraces متشطبه فوري بمقدم مميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشروق منطقه تامنه اول دور 170م امامي

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بمرحله terraces متشطبه فوري بمقدم لقطه

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري فيو لاندسكيب باقل سعر

    Nile Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات كورنر فيو جاردن بااقل مقدم

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات كورنر فيو جاردن بمقدم مغري

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠١ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات كورنر فيو جاردن بمقدم مميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م متشطبة الترا سوبر لكس سعر لقطة

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات كورنر فيو جاردن بمقدم لقطه

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة مع لافيستا بأميز لوكيشن,أقل سعر قسط

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٦٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة إستلام فوري بڤيو مميز على الحديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٧٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة بانوراما فريدة، بالحي الثالث، رقي وهدوء تام

    Smartex logo image

    المجاورة الثالثة, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو بحري علي landscape متشطبة اقساط 15 سنه-تالالا

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع