شقق رخيصة للبيع في مدينة الشروق, صفحة 3

830 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري وبتسهيلات في مدينة الشروق - المجاورة 1

    Better Estate Investment logo image

    المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه متشطبه استلام خلال سنه بمرحلهorion بمقدم مغري

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق133م متكرر باحسن سعر فى مدينه الشروق

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠١ جنيه

    شقه متشطبه استلام خلال سنه بمرحلهorion بمقدم مميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام خلال سنه بمرحلهorion بمقدم لقطه

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • أيفى ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٢٤٬٩٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    AGEC Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ايفى ريسيدنس

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بتسهيلات في مدينة الشروق - المجاورة الأولى

    Better Estate Investment logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف الشروق الحي التالت شرق 230 متر

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بخصم 64% او اقساط 15سنة - تلالا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٣٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع تسهيلات في الحي التالت شرق

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمنطقه السادسه استلام فوري فيو مفتوح

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • M11 ميراكي ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Meraki Development
    القاهرة,مدينة الشروق

    2 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين Finished بفيو بحري واجهتين تقسيط15 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع لقطه دار مصر الاندلس

    KMG Real Estate logo image

    كمبوند دار مصر, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل عقد قديم اقل كورتر في كمبوند وصال الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزةبكمبوند امام مدينتى على طريق السويس

    Homy Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٢٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٤٨٬٥٧٥ جنيه

    شقة عائلية ألترا سوبر لوكس بالتقسيط على 7 سنوات |

    Next Door Consultancy logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • جراندا الشروق

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 33
    المطور العقاري
    Egygab
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الخامس,جراندا

    2 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس بالتقسيط المريح على 7 سنوات

    Next Door Consultancy logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٦٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    امام مدينتى مباشرة اقل سعر شقة للبيع ارضى بحديقة

    Step One Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن | سعر حصري | استلام فوري متشطب

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٥٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن | سعر حصري | استلام فوري |

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الاول شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى الحى الثالث شرق فيلا /3نوم 2 حمام /180م

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • جراندا لايف

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Egygab
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,جراندا لايف

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 250م فى ارقى الاحياء الحى الثالث شرق

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع (180م) في الحي الثالث شرق

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع(235م)في الحي الثالث شرق فيو جاردن

    Smartex logo image

    المجاورة الخامسة, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية بموقع مميز مع حديقة | نصف تشطيب

    Country For Real Estate logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للبيع اول طرح في كمبوند وصال ريزيدنس

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع