شقق رخيصة للبيع في مدينة الشروق, صفحة 18

830 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م واجهة منطقة الخامسة خطوات من طريق الحرية

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م ارضي + جاردن 90م بمدينة الشروق

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ( تشطيب كامل ) بالقسط امام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من تراس مول شقة 210م واجهة بحرى فورى وتقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه الشروق بالمنطقه الرابعه

    Smartex logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه210م امامى بحرى الحى التالت غرب استلام فورى قسط

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة الشروق 2 المنطقة الثالثة

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثالثة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع دور اول متشطبه فيو مفتوح بالقرب من كافة

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثالثة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    150م ارضى جاردن80م الخامسه عمارت من المطوربتسيهلات

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    135م تشطيب الترلوكس الاجهزة والفرش الحى التالت شرق

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الثالثة, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المنطقه الثالثه موقع هادئ ومميز للسكن

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثالثة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينة الشروق ارضي بجاردن 165م متشطبه

    Smartex logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في المنطقة الثالثة 180م تشطب لوكس بسعر لقطة

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثالثة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشروق باقل سعر كاملة التشطيب

    Master Key logo image

    المنطقة السادسة شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بعائد استثماري قوي امام مدينتي Lagoon V

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة مع لافيستا بأميز لوكيشن,أقل سعر قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٦٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فوري +بالتقسيط بالشروق من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٦٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة165م جانبي بالحي التالت غرب خطوات نادي هليوبليس

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    150م ارضي بجردن 90م فيو جردن خطوات من طريق الحرية

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م في وصال أمام مدينتي قسط على 8 سنوات

    Next Door Consultancy logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م في وصال بسعر العقد القديم قسط لـ 2031

    Next Door Consultancy logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة مع لافيستا بأميز لوكيشن,أقل سعر قسط

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٦٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة مع لافيستا بأميز لوكيشن,أقل سعر قسط

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٦٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    دقيقية من الجامعة البريطانية 207م واجهة بحرى تقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    حي النادي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ١٨٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م بجاردن 90م في وصال قسط على 5 سنوات

    Next Door Consultancy logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٨ جنيه/متر مربع