شقق رخيصة للبيع في مدينة الشروق, صفحة 16

830 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن | سعر حصري | استلام فوري

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المنطقه الثامنه 165 الجانبي علي جاردن

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب سوبر لوكس خلفي المنطقه الثامنة عمارات

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الثالثة, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 220م متشطبه بحرى أول سكن مقدم 2.3م-كاش 17م

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للمعيشه و متشطبه بالكامل ف الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 360م+75م جاردن للبيع فى الباتيو سولا الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٣٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بيزمنت و ارضي خلفي 235 متر + جاردن 70 متر

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة استلام فوري-3مليون مقدم او كاش12

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع متشطبه تحت إداره فندقيه بمقدم10%فقط

    متصدر

    GCR Developments logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمنطقة الخامسه علي رابط الحرية مباشر ش

    Smartex logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المنطق السابعة ارقي مناطق الشروق فيو جاردن

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالمنطقة الخامسه علي رابط الحرية مباشر 175م

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز تشطيب كامل 70 متر للبيع

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    270م/حى 3 شرق/ارقى الاحياء /متاح اكتر من دور

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ارقي مناطق الشروق برايم لوكيشن نص تشطيب

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المنطقه السادسه بالقرب من كافة الخدما

    Smartex logo image

    المنطقة السادسة شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب سوبر لوكس المنطقة السابعه دور ارضي 190م

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه خلفي 150م نص تشطيب تقسيط علي سنه بسعر الكاش

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور رابع نص تشطيب خالصه تصالح امامية 3 غرف

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الثالثة, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٨٠م نص تشطيب واجهه أماميه منطقه ثامنه دور 4

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الثالثة, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحي الثالث شرق شقه دور ثالث مبنيه رحصه وليس تصالح

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الخامسة, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه واجهه أماميه حي نادي هليوبوليس دوراول نص تشطيب

    galaxy house real estate logo image

    حي النادي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور رابع تشطيب الترا سوبر لوكس علي فيووو جاردن

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب الترا سوبر لوكس المنطقه السادسه دور ثاني

    galaxy house real estate logo image

    المنطقة السادسة شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٥٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروووف تشطيب الترا سوبر لوكس المنطقه السابعة

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع