شقق رخيصة للبيع في الغردقة, صفحة 39

6,089 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة حديثة غرفة نوم واحدة للبيع في أورورا بالاس

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٨٠٬٢٥٠ جنيه

    ستوديو على حمام سباحة في الغردقة

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٤٨٬٩٥٠ جنيه

    قسط استوديو لـ 5 سنين في الغردقة

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٨٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم باطلالة على المسبح- الهضبة

    متصدر

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    Pool Level Studio: Best Price & Direct Pool View

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو باطلاله على حمام السباحه - الهضبة

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٢٢٬٤٠٠ جنيه

    أيكونيك ريزورت: شقة غرفة وصالة بأحسن نظام سداد

    Knight properties logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٧٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو على بعد10دقايق من البحر بأقل من مليون

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بإطلالة الممشى في مشروع على البحر بمقدم15%

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 40 م² بجوار كارفور بعائد قوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 41 م² على الممشى بموقع راقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 43 م² بإطلالة حمام سباحة وتصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 48م² إطلالة حمام سباحة وسط أرقى فنادق

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 41 م² واستفد من أقوى فرصة استثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٢٥ جنيه

    استثمر غرفة 63 م² بعائد ثابت وموقع استراتيجي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٣٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة 66 م² بالقرب من المارينا والشيراتون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 48 م² بتشطيب فاخر وموقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٩٩٬٩٤٠ جنيه

    احجز غرفة 63 م² بجوار الفنادق العالمية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 48 م² على الممشى واستمتع بالخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 70 م² على الممشى بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 41 م² في قلب الممشى بعائد مضمون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 45 م² وسط أفضل شواطئ الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 41 م² بجوار المارينا وموقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار قوي في منطقة الكوثر بمقدم 25%

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٠٢٤٬٠٠٠ جنيه

    قسط على سنتين ونص وامتلك استوديو بفيو مزدوج

    Knight properties logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع