شقق رخيصة للبيع في مصر, صفحة 313

37,638 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز مباشرا علي طريق وصله دهشور و المحور

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٧٤ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع تكملة اقساك 3غرف استلام فوري حدائق اكتوبر

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٠٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 225م للبيع استلام فوري وقسط في مستقبل سيتي

    متصدر

    GCR Developments logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 48م سى ڤيو رائع للبيع في بورتو مطروح

    Eastmark logo image

    بورتو مطروح, مرسى مطروح, مطروح

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٢٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالR8 جاهزة للمعاينه بمقدم 820 الف

    متصدر

    GCR Developments logo image

    مورايا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة إداري وسكني متميزة للبيع في مصر الجديدة

    Eastmark logo image

    شارع ابو بكر الصديق, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة 220م للبيع - استلام فوري -فيو جاردن

    Emtdad Real Estate logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع 168م متشطبة بالتجمع قسط علي 12 سنة

    متصدر

    GCR Developments logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستوديو نصف تشطيب للبيع في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين فيو حمام السباحه استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل بإطلالة على فلل فاخرة فى سراى

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٤٤٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو57م استلام فوري نصف تشطيب

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أشجار سيتي – 6 أكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣١٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستديو بسعر لقطه فى كمبوند سراي Sarai

    Smart Step logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤٣٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في دار مصر – الحي 16 – الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م كاملة التشطيب | 3 غرف | مقدم 2.5 مليون

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع من سوديك بجوار بيفرلي هيلز زايد

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٦٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اغتنم الفرصه بمدينه نور وامتلك شقه 82م فيو مميز

    متصدر

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٨٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٩٩٬٩٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع اطلالة حمام سباحة في الممشي السياحي

    El-Bedihy & Co logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر لشقة 3غرف 136م بجاردن بفيو مميز للبيع

    Property Hills Star logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة تسليم قريب في مارفيل بجوار سوديك

    Property  Hills. logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ١٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 2 قطعه 317 مساحه 180 متر فيو مفتوح ع الخدمات

    أجياد جاردن سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة عصرية بغرفتين في الهضبه باطلالة علي حمام السبا

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بجوار اعمار بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع