شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 633

16,848 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٬٢٦٩٬٢٥٧ جنيه

    شقة بحري فيو خيالي علي landscape بجوار Kempinski

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٥٧٬٢٧٩ جنيه

    اقساط = 557,279 شقة فندقيه بعائد دولاري ومتشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٬٣٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨١٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة 195م بجاردن بفيو خيالي استلام فوري ومتشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز إطلالة على المناظر الطبيعية - كلوب بارك

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م - مستشفى هليوبوليس بالمطبخ والتكييفات

    Good Deals logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بتقسيمه ومساحة مميزة في بالم هيلز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في النرجس عمارات – التجمع الخامس

    Next Level Properties logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة مفروشة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي

    Akar Town Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 193 متر للبيع بالتقسيط في لا فونتين

    Akar Town Real Estate logo image

    لافونتين, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٣٦٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٨٢٬٩٤٧ جنيه

    شقه فيو lagoon and landscape استلام فوري ومتشطب

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بافضل تصميم سولانا ايست المرحله الاولى 5%-9 س

    Evergreen Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك البحرية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٧٬٩٢٢ جنيه

    شقة 154م بفيو مفتوح استلام فوري ومتشطبultra moden

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط في كايرو فيستيفال سيتي

    Akar Town Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٥٧٬٩٦٢ جنيه

    شقه 176م بحري وفيومفتوح بالتقسيط بجوار حجوجه

    Falcon for Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بنص التمن في قلب المستقبل سيتي كاش

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٧٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٧٢٬٩٥٩ جنيه

    باقل سعر شقه 100م استلام فوري ومتشطب high end

    Falcon for Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع التجمع الخامس بجوار الجامعة الامريكية

    Master Key logo image

    بارادايس, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز، إطلالة مفتوحة - بأقل سعر في السوق

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة - استلام فوري - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٨١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في كايرو فيستيفال سيتي

    Akar Town Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٥٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للتسليم - موقع مميز - إطلالة مفتوحة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة في الباتيو اورو بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر لقطه للبيع في أميز لوكيشن بميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Akar Town Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع