شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 631

16,848 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه بالتكيفات بيع في الباتيو اورو

    ERE Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش شقة في مدينتي – مجموعة B6

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي شارع مصطفي النحاس رائيسي سعر لقطة..

    Al Ofok Investment logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 278 م للبيع في كمبوند إيستاون بالقاهرة الجديدة

    Properties-Today.com logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٧٩٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 172 متر في ماونتن فيو هايد بارك

    متصدر

    Properties-Today.com logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٦٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م نص تشطيب الاندلس العائلى التجمع 5

    Envigo Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م هاى سوبر لوكس دقايق لسراج مول م8

    Envigo Real Estate logo image

    شارع رياض شمس, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م سوبر لوكس متفرع من شارع الطيران

    Envigo Real Estate logo image

    شارع ابن هاني الاندلسي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري ڤيو مميز علي مساحات خضراء سعر مغري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٢٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة للسكن في ارقي مناطق الكوربة!

    The Homies logo image

    شارع العروبه, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 211م متشطبة بأفضل سعر في بارك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٨٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ماونتن فيو اي سيتي التجمع الخامس للبيع

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بالتقسيط في ديستركت 5 من مراكز

    New Avenue Real Estate logo image

    مساكن ديستريكت 5, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٥٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في ديستركيت 5 -موقع مميز

    Properties-Today.com logo image

2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٧٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بموقع متميز للبيع في فيليت - سوديك

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٣٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الباتيو أورو

    The Broker EG logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B10 – أرضي بجاردن

    The Broker EG logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٦٤٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو تحفة على لاندسكيب شقة 165م استلام فوري بسراي

    Property Misr logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أستلام فوري 156 متر في District 5

    The Broker EG logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود H1274 شقه ١٨٢م للبيع الحي الثامن م نصر .

    3H للتسويق العقاري logo image

    شارع حسني احمد خلف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٧٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في المنطقة الثالثة 180م تشطب لوكس بسعر لقطة

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثالثة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو في تاج ستي استلام فوري بسعر مميز

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ديستركت 5 فيو مميز جدا 204 متر

    The Broker EG logo image

3

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ٧٦٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في واتر واي 1 علي محور محمد نجيب 265 متر

    The Broker EG logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٨٦٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٥٨٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب سوبر لوكس شقة 120م بالتكيفات و الاجهزة

    Property Misr logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٨١٦ جنيه/متر مربع