شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 574

16,754 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن باقل سعر في الماركت-برايم لوكيشين جاهزه

    متصدر

    Remax The Address logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٤٨٬٠٠٠ جنيه

    باوفر لايقارن استلم شقة 197م متشطبه بفيو مميز الان

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٨٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٦٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 – فيو علي لاجون

    Aqarpedia For Resale logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ١٠٩٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٢٣٩٬٦٥٢ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع مع اقساط حتى 2029 في ميفيدا

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت للبيع شرق الأكاديمية قريب من الخدمات

    Masar Real Estate logo image

    شرق الاكاديمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه للاستثمار بأقل سعر بالتجمع وبقسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر بجوار هايد بارك بالتجمع بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مفروشه لقطه بكمبوند تاج سلطان

    Prime Company logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بالتكييفات في بالم هيلز فيلدج جايت

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٨٬٤١٥٬٥٢٩ جنيه

    شقة بمساحة 140 متر للبيع في أليفا – مدينة المستقبل

    Property Network logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم استلم سنة بأقل سعر بالعاصمة بااقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م بسعر الطرح الاول مـع PALM HILLS بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    R4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨١٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر لقطه فى سراي بالمستقبل اقساط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالتكييفات والأجهزة للبيع كاش

    متصدر

    Driven Properties logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٩٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 340م للبيع | امتداد غرب الجولف

    AMAKEN Misr logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو بحري علي landscape متشطبة اقساط 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن جاهزة و متشطبة باقل سعر في فيفث سكوير

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٦٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فلل البنفسج – القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بالعاصمة مع تاج مصر و بالتقسيط علي15سنة

    Roots Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مشروع سوديك فيليت –القاهره الجديده

    Properties-Today.com logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٨٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة سوبر لوكس فى كمبوند النخيل بالتجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Treasure Real estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – كمبوند ترو، مدينة نصر

    Property Network logo image

    ترو, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٤٨٬٠٠٠ جنيه

    بخصم لايقارن شقة 199م متشطبه بفيو ع البرج الايقوني

    Bright logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٢٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٨٤٬٥٥٩ جنيه

    ريسيل ستوديو 92م جاهز و متشطب بجاردن في فيفث سكوير

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٩٠٬٠٤٩ جنيه/متر مربع