شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 572

16,754 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة Fully Finished برايم لوكيشن بالتجمع

    Smart Step logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٩٩ متر مربع

    ٧٢٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - بحري صريح - متشطبه بالكامل - فيليت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٩٦٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم للبيع فيليدج جيت فرش كامل

    Aqarpedia For Resale logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متسلمةمتشطبة في كليو بالم هيلز نيو كايرو

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٧٣٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبة بدون مقدم فى التجمع بااقساط 12سنة

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة ارضي بحديقة كبيرة في الباتيو اورو

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 70م للاستثمار في JIWAR بالتجمع وبأقساط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٣٨٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٨٣٬١٨٠ جنيه

    ريسيل شقة بتشطيب كامل للاستلام الفوري بتكملة اقساط

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس للبيع في كمبوند ذا فيليدج- بوينت90

    Santorini logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من تراس مول شقة 210م واجهة بحرى فورى وتقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف للبيع بأقل سعر بجوار قطامية هايتس و بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 متر تطل علي عباس العقاد

    شارع احمد قاسم جوده, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٧٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 70 م لمحبي الاستثمار فى R8 بالعاصمة بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤١٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155متشطبه جاهزه ع السكن بالتقسيط ع 10 سنين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفرش فندقي الدور الأول في مساكن شيراتون

    Real estate مكه logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا سكوير

    Properties-Today.com logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف استلام فوري متشطبة في التجمع الخامس

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتكملة اقساط ريسيل شقة جاهزة و متشطبة فيفث سكوير

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر لقطه لمحبي الاستثمار بالتجمع بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ٣٨٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 170 متر للأيجار في ذا سكوير

    Brokerage Hub logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالكامل بالمطبخ والتكييفات استلام فوري شقة

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٨٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطه باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٣٣٬٠٥٠ جنيه

    شقة بحري كورنر موقع مميز تشطيب كامل استلام فوري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٦٨٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٨٢٬٥٧٥ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٦٣٨ جنيه/متر مربع