شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 479

16,642 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م استلام فوري متشطب للبيع في كمبوند المقصد

    Houseology logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م استلام فوري متشطب للبيع في كمبوند المقصد

    Houseology logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري دايركت علي محور بن زايد ...

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 191م استلام فوري للبيع في ارمونيا العاصمة R7

    Houseology logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٢٧٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه و متشطبه في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي(260م) على نيل الزمالك مجهز بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    2

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر+ خصم 45% /دقايق من AUC / اطلاله رائعه جدا

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م للبيع في مساكن شيراتون | عمارة خاصة دور 2

    Real estate مكه logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م استلام فوري متشطب للبيع في كمبوند المقصد

    Houseology logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفرش فندقي الدور الأول في مساكن شيراتون

    AKARKOM R logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م للبيع في مساكن شيراتون | عمارة خاصة دور 2

    AKARKOM R logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة كبيرة بتشطيب خاص و موقع مميز بفيو جاردن

    Eureka Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم30% +قسط شقه باطلاله ع Landscape بجوارHyde Park

    Falcon for Real Estate logo image

2

    5

    ٩٥ متر مربع

    ٤٨٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري شقة بحري لوكيشن على النهر الاخضر

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كمبوند ذا ادرس ايست التجمع الخامس

    Best Deal For Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب شقة ٣ غرف للبيع في كمبوند المقصد

    Houseology logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 191م استلام فوري للبيع في ارمونيا العاصمة R7

    Houseology logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٢٧٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل تقسيمة شقة 117م فيوعلىGreen Areaتقسيط 12 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 191م استلام فوري للبيع في ارمونيا العاصمة R7

    Houseology logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٢٧٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 191م استلام فوري للبيع في ارمونيا العاصمة R7

    متصدر

    Houseology logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٢٧٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م استلام فوري متشطب للبيع في كمبوند المقصد

    Houseology logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب شقة ٣ غرف للبيع في كمبوند المقصد

    Houseology logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م استلام فوري متشطب للبيع في كمبوند المقصد

    Houseology logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 191م استلام فوري للبيع في ارمونيا العاصمة R7

    Houseology logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٢٧٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي كمبوند ذا ادرس ايست التجمع الخامس

    Best Deal For Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع