شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 475

16,642 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من شارع التسعين الجنوبى و كمبوند ميفيدا

    AMG. logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٧٠٦٬٢٥٠ جنيه

    ليك فيو 2 شقة للبيع 3 غرف استلام فورى التجمع

    Sedra Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ١٠٣٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬١٣٩٬٤٠٥ جنيه

    استلم الان شقة بأقل سعر في افضل كمبوند ماونتن فيو

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٥٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع تشطيب كامل بالتكيفات استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-سعر لقطهه تشطيب الترا سوبر لوكس برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى قلب القاهرة الجديدة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٠٨٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف موقع مميز للبيع تاج سيتي كلوب سايد

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ١٣٠ متر للبيع في التجمع الخامس جاردينيا ٢ حرف (ي)

    AMG. logo image

    جاردينيا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | لقطهه لسرعة البيع اقل سعر شقة فوري متشطبة

    Gate real estate marketing logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 152م بأقل مقدم وتقسيط علي 8سنين-اميزموقع

    IRTKAZ logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٦٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 138 م+40 م جاردن استلام فورى فى العاصمه

    Step One Real Estate logo image

    ديجويا 3 العاصمة الجديدة, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بجوار هايد بارك مباشرة في التجمع

    Roots Real Estate logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٣٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٨٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك إيستاون – مرحلة Eastown Parks

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة وتشطيب كامل بالقرب من المول والطريق الرئيسي

    Green Homes Real estate Agency logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٨٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت شقه بالتقسيط بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للييع في مدينتي B12

    Horizon Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اللوتس الشمالية تاني نمره من شارع 90 الشمالى

    AMG. logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٨٧٦ جنيه

    شقة بحديقة مع حسن علام بأقل سعر - اقرب استلام

    IRTKAZ logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه96م غرفتين استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 80م متشطبه من الحكير بالتجمع أقساط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١١٥٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٨٠٬٧٢٩ جنيه

    استلم شقة ريسيل بمقدم-سعر لقطة في موقع مميز-في تاج

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٧٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بالتقسيط للبيع استلام فوري برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل باطول فتره سداد بفيو مميز

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بأقل سعر و تقسيط 10 سنين لفترو محدودة

    IRTKAZ logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه90م غرفتين واجهه جانبيه استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع