عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في مدينة الشروق, صفحة 20

533 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    190 م- الترا سوبر لوكس - اسانسير - كاملة الخدمات

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة التاسعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م بحرى خطوات لكارفور والمدرسة البريطانية

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق متشطبة 155م ا

    Smartex logo image

    المجاورة الخامسة, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق 235م التاسعه بجوار النادي بحري

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة التاسعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق المنطقه الرابعه 145م دور 3

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف الشروق متشطبه امامي 160م ف السابعه

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع المنطقة السابعه تشطيب التراسوبر لوكس 155

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    195 م - فيو طريق السويس - كاملة الخدمات - اسانسير

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالحي التاني شرق بالتقسيط فيو مفتوح

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق امام كارفور 215 دور اول

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثانية, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق 205م تاني شرق بجوار الباتيو

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    145 متر - المنطقة الرابعة - اميز المناطق - اسانسير

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    205 متر - ارضي بجاردن -الحي الثاني شرق-فيو جاردن

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم0%+اقساط 550k=شقة134م متشطب-يوجد استلامات فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شق للبيع كمبوند جنة مصر الشروق ارضي فيو جاردن مرتف

    Smartex logo image

    طريق الشباب, المجاورة الرابعة, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 237م داخل فيلا خطوات من نادى جرين هيلز

    بيتي للمقاولات logo image

3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع حي التاسع 180م بجوار كارفور الرابط الاول

    Smartex logo image

    شارع 23, المجاورة الثانية, الحي التاسع, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3,400,000 = استلام فوري لوكيشن + فـيو أسطوري

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع بالشروق _الحي الرابع _ بجوار طريق السويس

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الرابع غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الترا سوبر لوكس بحري امامي ارضي بجاردن

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الحي التامن 170م بجوار سعودي و BUE

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند البانوراما الشروق ارضي بجاردن

    Smartex logo image

    بانوراما الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور اول/دور تالت _ المنطقه السادسه _ بحري صريح

    Smartex logo image

    المنطقة السادسة شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدًا في الشروق | حي تيوليب – موقع راقٍ

    Al Fanar Development and project management logo image

    طريق الشروق, المنطقة السادسة غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اصغر شقة واجهة فى الشروق 123م بالقرب من مدينتى

    بيتي للمقاولات logo image

    المنطقة السادسة شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٦٬٩٩١ جنيه/متر مربع