عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في مدينة الشروق, صفحة 13

533 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 133م في الشروق في كمبوند المعادي فيو

    Z Investments For Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو بحري علي landscape متشطبة اقساط 15 سنه-تالالا

    Falcon for Real Estate logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة "سوبر لوكس" للبيع - المنطقة الأولى الشروق

    Better Estate Investment logo image

    المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ١٧٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطهفي اميز مناطق الشروق

    Smartex logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوندوصال الشروق فيو جاردن برايم لوكشي

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لبيع الحي التاني شرق مدينه الشروق برايم لوكيشن

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالشروق بجوار طريق الحرية وتاون سنتر

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن جاهزه للمعيشه في قلب الشروق سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٧٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر للبيع في أرقى مناطق الشروق

    Creative Real Estate logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٥٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو جاردن بوصال الشروق بمقدم مغري وتقسيط مريح

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي 3 غرف تشطيب كامل دقائق من طريق السويس

    Smartex logo image

    وادي الربيع, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في وادي الربيع

    Smartex logo image

    وادي الربيع, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الثالث شرق 270م اول دور بحري

    Smartex logo image

    المجاورة الخامسة, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن فرصه الاستمار وسكن فى الشروق قسط على 10 سنوات

    Smartex logo image

    ليفن, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن خاصة متشطبه استلام فوري موقع مميز

    El Hefny Group logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة بجوار سوديك

    Selection Code logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٧١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في موقع مميز بمدينة الشروق 3،

    Feeds logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة فاخرة في أرقى مواقع الشروق

    Creative Real Estate logo image

    المجاورة السادسة, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٥٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند البروج

    Gold Routes logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند البروج

    Gold Routes logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة أمام تراس مول الشروق

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بمدينة الشروق – فيو جاردن

    Golden Vision logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع بالحي التالت شرق فيو مفتوح

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالحي التاني شرق تقسيط علي سنه

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق المنطقه الاولي 180-3\4 تشطيب

    Smartex logo image

    المجاورة الثالثة, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٬٠٥٥ جنيه/متر مربع