عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في مدينة الشروق, صفحة 2

532 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٢٬٤٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري جنب قطاميه هايتس مقدم2.4م سعر9.8م كاش

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع فى مدينه الشروق مميزه جدا

    أميرة الشروق logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف ربع سنوي كاش 12M

    Property Hills... logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة روف فاخرة للبيع في مدينة الشروق - الحي الثالث

    Better Estate Investment logo image

    الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بلحي السابع لوكيشن مميز مرونه في السداد

    Smartex logo image

    شارع 12, المجاورة الاولي, الحي السابع, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بالم ايلاند

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٧٨٬٦٨٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    TG Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,بالم ايلاند

    1 - 4 غرفة

  • 7

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب في المنطقه الثالثه

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة الثالثة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف كيلوباترا بالاس استلام فوري بمقدم 1,5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه الشروق من المالك استلام فوري

    أميرة الشروق logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل للبيع في الشروق

    Redefine logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصه شقه لقطه للبيع برايم لوكيشن

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • ستيلا لوكيشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ستيلا لوكيشن

    3 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع بالمنطقه الرابعه تسهيلات مناسبه للجميع

    Smartex logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 138 متر للبيع في المعادي فيو بسعر خصم الكاش

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٢٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 700.000 شقه بجوار مدينتي بقلب الشروق قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في موقع مميز في بارك سايد الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في قلب الحي الرابع فيو مفتوح مرونه في السداد

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الرابع غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • بالنسيا الشروق

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٥٦٬٣٦٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    K Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,بلنسيا الشروق

    1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو ممتاز بجراندا لايف 155 متر

    Smartex logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم10%شقه بتشطيب high end فى الجار/فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه( _ بمقد م20%_ تشطيبvip _ استلام فورى

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٣ متر مربع

    ١١٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة - استلام فوري وتشطيب كامل

    Next Door Consultancy logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 235م فوري أرضي بحديقة خاصة 3 غرف بالشروق

    Aqar Misr logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٧٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • بالم كابيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٧٠٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    TG Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,بالم كابيتال

    2 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 147م دور اول في الشروق استلام قريب بالتقسيط

    Aqar Misr logo image

    بالم كابيتال, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشروق 180م ارضي بجاردن ف الرابعه

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشروق حي تاسع 165م امامي جوار كارفور

    Smartex logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي التاسع, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشروق 190م الحي الثالث بحري اول دور

    Smartex logo image

    المجاورة الخامسة, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف الشروق ارضي 190م متشطبه بحري فيو جاردن

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • بارك سايد الشروق

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٠٦٧٬٥٤٥ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,معادى فيو,بارك سايد الشروق

    3 غرفة