عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في مدينة الشيخ زايد, صفحة 22

3,712 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى متبقى عليها 18 قسط

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه علي شارع النزهه بجوار زيد ويست

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٤٥٬١٨١ جنيه

    شقة متشطبة، قسط ربع سنوي 445 الف، سعر كاش ١٢ مليون

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٤٥٬١٨١ جنيه

    شقة متشطبة، قسط ربع سنوي 445 الف، سعر كاش ١٢ مليون

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٤٥٬١٨١ جنيه

    شقة متشطبة، قسط ربع سنوي 445 الف، سعر كاش ١٢ مليون

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٤٥٬١٨١ جنيه

    شقة متشطبة، قسط ربع سنوي 445 الف، سعر كاش ١٢ مليون

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري للبيع بجوار بيفرلي هيلز

    Property Hills Star logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    135م بموقع مميزسوبر لوكس بالحى 7 زايد سعر ممتاز

    IHouse development logo image

    شارع الامل, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف الكارما كاي الشيخ زايد بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف الكارما كاي الشيخ زايد بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية تحت خدمة انتركونتيننتال كراون بلازا

    Property  Hills. logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة 130م في موقع مميز بمقدم 2.5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 10 سنوات فيلا مستقلة متشطبة في زايد الجديدة

    Property  Hills. logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٢٠٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف 147م للبيع بفيو مميز بكمبوند تيراس

    Property Hills Star logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٧ متر مربع

    ٨٢٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ف 6 ويست سوديك لشيخ زايد مقدم 2 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٢٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجوار النادي الاهلي بقسط طويل

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٢٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ف 6 ويست سوديك لشيخ زايد مقدم 2 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٢٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة 153م في موقع مميز بمقدم 2.5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٦٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة 153م في موقع مميز بمقدم 2.5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٦٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري للبيع شقة بجاردن متشطبة بالكامل بالتكييفات

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في لوكشن مميز امام هايبر ١

    Property Hills Star logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس225م 4 غرف +تراس135م سوبرلوكس او كاش13.200م

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٨٨٬٩٤٧ جنيه

    شقة متشطبة جاهزه للسكن بسعر مغري في كيان بالتقسيط

    Property  Hills. logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في الشيخ زايد كمبوند جنه زايد2

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في قلب الشيخ زايد في كمبوند ازها

    Crown Stone Realty logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع