عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في التجمع, صفحة 50

2,880 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جنه مصر التجمع موقع استراتيجي بجوار بوابه (1)

    AMG. logo image

    جنه, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    النرجس_الجديدة واجهة بحري صريح استلام فوري

    AMG. logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٦٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في nile boulevard مساحه145م بالتجمع

    Dream Homes Real Estate logo image

    نايل بوليفارد, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات للنادي الاهلي شقة 185م بالحى الرابع تقسيط

    متصدر

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الجديدة بالتجمع الخامس

    AMG. logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باقل سعر اجمالي و مقدم في مرحله لاجون

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٢٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا ب 10% مقدم جاهزة للمعاينه و قسط علي 7س

    متصدر

    GCR Developments logo image

    مجمع ايستشاير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٣٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع 168م متشطبة بالتجمع قسط علي 12 سنة

    متصدر

    GCR Developments logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في الاندلس1 قريبه من كومباوند ميفيدا

    AMG. logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه152م ارضى جاردن70م النورث هاوس من المطورحرفDقسط

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه روف للبيع فيو جاردن في جاردنيا هايتس3

    AMG. logo image

    جاردينيا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى الاندلس 1 خلف مسجد الشرقاوى دور اول

    AMG. logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    146م ارضى بجاردن110م فورى بحرى النرجس الجديده حرفA

    متصدر

    بيتي للمقاولات logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٤٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من شارع التسعين الجنوبى و كمبوند ميفيدا

    AMG. logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اللوتس الشمالية تاني نمره من شارع 90 الشمالى

    AMG. logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة 131م ,كمبوند تاج سيتي,بالتجمع

    Onyx for real estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٥٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس استلام فوري في الجولدن سكوير من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٦٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٩٢٬٤٨٠ جنيه

    استلم الان شقة175م-قسط ربع سنوي492الف او كاش9مليو

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٩٢٬٤٨٠ جنيه

    استلم الان شقة175م-قسط ربع سنوي492الف او كاش9مليو

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت فاضي للبيع في النرجس 6 فيلات في التجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع دكتور علي مشرفة, النرجس 6, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤١٥٬٧٠٥ جنيه

    شقة 156م سعر لقطة ومكان مميز بكمبوند تاج سيتي

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في النرجس الجديدة موقع وسعر

    El Hefny Group logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٢١٧ جنيه

    شقة 168م أقل سعر في الماركت بكمبوند تاج سيتي

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في النرجس الجديدة فيو جاردن بحري استلام فوري

    متصدر

    El Hefny Group logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٣٬٦٥٦ جنيه

    شقة لقطة 168م, بأفضل سعر, كمبوند تاج سيتي بالتجمع

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٨٬٨٩٠ جنيه/متر مربع