عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في التجمع, صفحة 44

2,924 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل امام مفيدا استلام فوري متشطبه سوبر لوكس

    Held Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة برووف بفيو landscape في اميز لوكيش

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٦٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة كورنر 3 غرف بفيو مفتوح علي garden

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل185م سوبر لوكس دقيقه من التسعين بسعر لقطه

    Held Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٩٦٬٠٠٠ جنيه

    علي بُعد 3دقائق من محور جمال عبدالناصر ومحمد نجيب

    AMG. logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٧١٬٢٢٠ جنيه

    شقة 178م للبيع في قلب التجمع الخامس بجوار الجامعة

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري150 م دقيقة من ميدان سوديك

    El-Nemr LTD logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس (210م) _جاهزه للاستلام بمقدم 10%

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 172م/ تشطيب HIGH END/استلام فورى/ فى MAYAN

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم5 % شقه(176م) بفيو خرافى على اللاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع | جاردن خاص | بيت الوطن |موقع مميز

    Gaby's Homes logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٨٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | موقع مميز | بيت الوطن | استلام فوري

    Gaby's Homes logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٢٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف للبيع | موقع مميز | بيت الوطن

    Gaby's Homes logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف للبيع | موقع مميز | بيت الوطن

    Gaby's Homes logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٨١ متر مربع

    ٧٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٤٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بفيو مميز فى باتيو تاون بجانب إيست تاون

    Property  Hills. logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٧٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في التجمع بالتقسيط عل10 سنين ذا ايكون

    Closer logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٠٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع بالتقسيط عل10 سنين في ذا ايكون

    Closer logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى قطاميه جيت على الدائري استلام فوري

    Chances Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 3,600,000ج = 3 غرف+3 حمام+garden+استلام 2026

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 133م امام هايد بارك فى قلب التجمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 155م 3 غرف في وان قطاميه بسعر مميز

    INVEST PRO logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه(150م)بمقدم10% _تشطيبVIP فى هايد بارك سنترال

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 2,400,000ج=3 غرف+فيو(لاجون+جاردن)+استلام 2026

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 182م نص تشطيب الاندلس القاهرة الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٣٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 165م متشطبة اقساط 10 سنين بفيو garden

    Falcon for Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع