عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في التجمع, صفحة 33

2,924 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ١٦٥ م استلام فوري نورث هاوس امتار من طريق السويس

    -رواسي للاستثمار العقاري- logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تاني نمرة م التسعين خطوات لطريق السويس

    -رواسي للاستثمار العقاري- logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ناصية بانوراما فيو مميز اللوتس الشمالية

    -رواسي للاستثمار العقاري- logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصية بانوراما فيو مفتوح موقع مميز في الاندلس

    -رواسي للاستثمار العقاري- logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    128م واجهة امامية على الفيو زون مباشرة جنوب السويس

    -رواسي للاستثمار العقاري- logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في جايد تكمله اقساط

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٨٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك امام الرحاب بمقدم 950 الف وتقسيط لـ 60 شهر

    -رواسي للاستثمار العقاري- logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 230م بحديقة 105م في الأندلس 1 – مدخل

    El Hefny Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز فى اللوتس الشمالية استلام فورى

    Sonic For Real-Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م فوري نصف تشطيب فيو مفتوح الدور التاني

    Aqar Misr logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دابل فيو علي اكبر لاندسكيب امام هايد بارك بخصم

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٦٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٢١٠م حي اللوتس الجنوبيه التجمع الخامس

    EG.Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في موقع استراتيجي – الأندلس لقطة

    Smart Location Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٨٠٥٬٢٠٠ جنيه

    شقة 210 متر دور اول امامي تاني صف من محور بني زايد

    Al Ofok Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٣٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف الاندلس عائلي قريبة للتسعين 150 متر

    M.S.K Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م متشطبه واستلام فورى+بمقدم 4.3 مليون

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م متشطبه واستلام فورى+بمقدم4.3 مليون

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م متشطبه واستلام فورى+بمقدم4.3 مليون

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى نص تشطيب الاندلس العائلى

    Envigo Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز في كمبوند لايف وايز التجمع الخامس

    ABAZA for real estate logo image

    طريق السويس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٣٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر مبني بالتجمع بالتقسيط علي 10سنوات

    متصدر

    GCR Developments logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬١٧٣٬٣٧٠ جنيه

    شقه 201م للبيع متشطبه في قلب التجمع بمقدم 5% فقط

    متصدر

    GCR Developments logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٥٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إستلام فوري دايركت على طريق السويس بالقسط ع8س

    متصدر

    GCR Developments logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٢٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الأندلس – كمبوند لؤلؤة – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    لؤلؤة الاهرام, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٣٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في الأندلس عائلات – التجمع الخامس

    Smart Location Group logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع