عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 249

8,290 عقارات أخرى
  • 7

    تاون هاوس

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب للبيع في اكتوبر بخصم 44%

    Z Investments For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٨٨٬٥٠٠ جنيه

    شقة اعادة بيع 3 غرف 164م بسعر لقطة فيلدج ويست

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٣٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬١٩٣٬٠٠٠ جنيه

    تاون 250م فيو لاند سكيب - IRA El Gabry - قسط 9سنين

    Promax Property Investors logo image

    إيرا نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة سوبر لوكس بالتكييفات و المطبخ

    Driven Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٦٢٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع - بالتكييفات + دواليب المطبخ

    Inspire Homes logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٢٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع مميزه في فليدج ويست الشيخ زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع 305م – كمبوند يوتوبيا، الشيخ

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    يوتوبيا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بقلب الشيخ زايد متشطبة بالتكيفات

    Inn Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣١٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٩٬١١٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 268م بمقدم 10% على 9 سنين في IRA EL Gabry

    Promax Property Investors logo image

    إيرا نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ٧١٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة من ثلاث غرف نوم في كارميل | دفعة أولى 5% | تقس

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 194م للبيع في باديا بجاردن - باقل مقدم

    Z Investments For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٩٢٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند The Address – الشيخ زايد

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لو عايز تسكن في ميدان راقي يبقي الشقة دي ليك

    الاستثمار المصري logo image

    ميدان اسوان, العجوزة, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٢٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في كمبوند The Address

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1424م للبيع في ساندوريني – الكيلو 59 طريق مصر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    سانتوريني, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٬٤٢٤ متر مربع

    ١٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة١٦١م سوبرلوكس بالتكييفات كمبوند زيد الشيخ زايد.

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة اعادة بيع 154م بسعر لقطة استلام 27 فيلدج ويست

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٣٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجادين في كمبوند جولز 6 اكتوبر

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس في او ويست متشطب بالكامل

    Inn Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام قريب متشطبة للبيع في بادية اكتوبر

    Z Investments For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    منزل مزدوج

    ١٤٬١٩٣٬٠٠٠ جنيه

    تاون 250م فيو لاند سكيب - IRA El Gabry - قسط 9سنين

    Promax Property Investors logo image

    إيرا نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٥٥٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 243 م بتراس 30 م كمبوند جولز , 6 أكتوبر

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٣٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 109م ف كمبوند ذا ادريس تطل ع حمام سباحه

    متصدر

    DMG logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شثه للبيع بسعر تنافسي في اي ستيي موتين فيو

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر تاون هاوس استلام فوري في جراند هايتس

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٧٠٣ جنيه/متر مربع