عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 186

8,201 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل موقع مميز كمبوند جرينز

    RE/MAX Everest logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ذا كراون بالم هيلز-موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٢٬٢١٢٬٠٣٠ جنيه

    دوبلكس للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبييع فاي سوديك

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٦٣٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ذا كراون بالم هيلز-موقع متميز

    Select for real estate logo image

3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٩٢٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 153م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات للبيع في زيد بجوار الربوة

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٠٢٬٢٤٠ جنيه

    شقه 155م للبيع اويست -موقع متميز

    متصدر

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 172م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧١٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل موقع مميز كمبوند جرينز

    RE/MAX Everest logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٤٣٨٬٤٣٥ جنيه

    لوفت للبيع 209م اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٤٥٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ذا كراون بالم هيلز -موقع متميز

    Select for real estate logo image

3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ١٣٦٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٩٠٢٬٢٤٠ جنيه

    شقه 155م للببع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٢٬٢٤٠ جنيه

    شقه 155م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر بنتهاوس اوبن فيو لاند سكيب

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل موقع مميز كمبوند جرينز

    RE/MAX Everest logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٤٣٨٬٤٣٥ جنيه

    لوفت 209م للبيع مع حديقه اويست

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٤٥٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٣٢٬٨٠٩ جنيه

    شقه جراوند 155م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٢٥٠٬١٩٧ جنيه

    بينتهاوس للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ذا كراون بالم هيلز -موقع متميز

    Select for real estate logo image

3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٧١٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقخ 173م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٠٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس:

    Blocks logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا ريسيل بموقع مميز فى او ويست باقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦١٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٦٬٤٨٠٬٩٦٥ جنيه

    تاون هاوس للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٤٬١٧٦ جنيه/متر مربع