عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 184

8,201 عقارات أخرى
  • 7

    فيلا

    ٢٥٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كارمل سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحتها 180متر تشطيب سوبر لوكس

    الرضوان العقاريه logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    300m apartment for sale in forty west

    Tasweeq For Real Estate logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٥٬٦١٤٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_اي فيلا جاردن باميز لوكيشن واقل سعر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٤٩٤٬٩٥٩ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة+ACs جاهزة للاستلام للبيع بزد تاورز

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٦٧٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة متشطبة بأقل سعر فى حدائق اكتوبر

    property hills Elite logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة باقل مقدم متشطبة بالكامل ف جنة اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي شقة متشطبة -استلام فوري- فيو مفتوح

    Emtdad Real Estate logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٤٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عقار للبيع في بالم باركس:

    Blocks logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م الترا سوبر لوكس دور عاشر كاملة المرافق

    الرضوان العقاريه logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٩٨٢٬٢٢٢ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن للبيع في كليوباترا امام اركان

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    6

    ٥٠٨ متر مربع

    ٢٧٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٤٬٥٥٥٬٣٢٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في جاردن ليكس بجوار بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٢١٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_اقل سعر شقه 155م عقد قديم بدون اوفر فيو مميز

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٣٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميدم فيلا للبيع ذا استيتس سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ٩٣٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 3مليون فقط شقة جاهزة على المفتاح جنة اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Zayed Dunes

    متصدر

    Niche Investments logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بأفضل سعر وموقع فالماركت

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٥٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة الوفت جاهزةللسكن لللبيع في مارفيل بجوار بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    مار فيل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متوسط للبيع في أوويست

    Blocks logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧٤٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي البحيره جاهزة للسكن للبيع في ماونتن فيو

    Property  Hills. logo image

3

    5

    ٣٨٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة 195م أقل سعر فى اكتوبر قدام مول مصر

    property hills Elite logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن للبيع في كارميل بجوار بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٢٥٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد متشطبة للبيع بالقرب من بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع