عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 180

8,201 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م للبيع فاي سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك150 بحدائق اكتوبر كمبوند براح بدون مقدم

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز بالشيخ زايد مساحة320م

    property hills Elite logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٣١٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس لقطة للبيع - بيكنك بارك حدائق أكتوبر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    بيكنيك بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند صبا امكانيه التقسيط بفوائد

    Core Real Estate Development logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٠٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى بالم هيلز باديا استلام فوري في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ٤٠٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيفرلي 180 متر مرحلة أولى

    Tasweeq For Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٤٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الخمايل – المرحلة الثالثة (أ)

    Smart-Homes Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مرتفع - إطلالة خلابة على الحديقة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٩٣٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة مساحة 165م ب6اكتوبر من اورسكوم

    متصدر

    property hills Elite logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز بالشيخ زايد مساحة320م

    property hills Elite logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    بناية كاملة

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع عمارة 1200 م – الحي الأول المجاورة الخامسة

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٣٦٦ متر مربع

    ١١٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري في مراسم فيو مميز

    Crown Stone Realty logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في كازا – بيفرلي هيلز 245 م

    Tasweeq For Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٣٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك (الجزيرة الوسطى)

    Crafters Real Estate logo image

    شارع نادي الزمالك, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو iCity أكتوبر MV Park

    Home Select for real estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز ب6اكتوبر مساحة 260م

    property hills Elite logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ارضي بجاردن ب6اكتوبر مساحة 150م اقساط

    متصدر

    property hills Elite logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فاي سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ١٠٠٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس نيو جيزة أمبرفيل متشطب استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    أمبرفيل, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٩٢٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل موقع مثالي في بالم باركس

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٤٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة داخل كمبوند كارميل سوديك

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٧٩٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بروميناد ريزيدنس – فيو حمام سباحة

    RE/MAX Everest logo image

    بروميناد ريزيدنس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1,200,000 هتستلم شقتك في كميوند بالتوسعات

    Core Real Estate Development logo image

3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٨٬٥١٠ جنيه/متر مربع