عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 169

8,201 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 166م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٣٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع في ويستاون – بجوار Club S

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٨٧٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل سعر وموقع مميز

    متصدر

    Home Select for real estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم اي فيلا جاردن في ماونتن فيو بمقدم 1

    Oaks Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع – كازا | إطلالة مفتوحة على ألجريا

    Residia logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في كمبوند اي سيتي اكتوبر بسعر مميز

    Crown Stone Realty logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري علي طريق وصله دهشور مباشر و المحور

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢١٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع بأقل مقدم وافضل توتال

    Gate real estate marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٣٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في جولز بفيو علي الأهرامات بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع أستلام فورى متشطبة أمام مدخل الشيخ زايد4

    متصدر

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٣٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب للبيع فى وودفيل بالم هيلز

    Brokers Hub logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٦٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن تشطيب فاخر في أليجريا داخل بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة165+226جاردن متشطبة/MV/مقدم1.7مليون كاش13

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إعادة بيع نصف فيلا – تشطيب فاخر – سوان ليك ويست

    Residia logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري علي طريق وصله دهشور مباشر و المحور

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢١٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري علي طريق وصله دهشور مباشر و المحور

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢١٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مودرن ومتشطب فى بيل فى بجانب بيفرلى وفاى

    Property  Hills. logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع 197م كمبوند فيرست هايتس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    فرست هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ٤٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬١٨٠٬٨٩٦ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع باقل مقدم فى ماونتن فيو اى ستى

    Mrkt Shake logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري صريح ف جنه اكتوبر150م وفيهاتفاوض م المالك

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كلها واجهة ناصية على شارع رئيسي البوابة الرابع

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٩٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي ب 185متر جاردن للبيع في كورتيارد - سوديك

    Zayed Homes logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجنينة للبيع في فاي - سوديك

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٦٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس متشطبه في زايد كمبوند ذا هيلاج

    Vida Solutions logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬١٨٠٬٨٩٦ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع باقل مقدم فى ماونتن فيو اى ستى

    Mrkt Shake logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٨٧٦ جنيه/متر مربع