عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 174

8,201 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٥٬٢٢٣٬٠٠٠ جنيه

    111م 3 غرف فيو مفتوح قسط ربع سنوي 67K لمدة 12 سنة

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في بفرلي هيلز سوبر لوكس

    Guides Real Estate logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة السعر القديم واطول تقسيط استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٦٢٬٠٠٠ جنيه

    157م فيو مفتوح ومميز قسط ربع سنوي 90K لمدة 120 شهر

    Promax Property Investors logo image

    أشجار ريزيدنس, حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة زاوية 3 غرف نوم بالإضافة إلى مربية - تشطيب كام

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٧٠٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 129م 3غرف بقسط ربع سنوي 105K لمدة 10 سنين

    Promax Property Investors logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٨٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك باقل سعر بقلب الشيخ زايد على اطول فتره سداد !

    Egypt Best Properties logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاتك بقلب الشيخ زايد باقل سعر لفتره محدوده متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٢٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار البوابه مباشره 130م واجهه بالتقسيط المريح

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاتك بقلب الشيخ زايد باقل سعر لفتره محدوده متشطب

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر خاص وموقع متميز في belle vie

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بمقدم مليون وقسط10سنين فى PX بالم هيلز.

    متصدر

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في رديم لاند جانب فندق هيلنان

    Property  Hills. logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بشارع شهاب الرئيسي تشطيب سوبر لوكس

    متصدر

    Emaar Prime X logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسال جاهزة للسكن الفوري موقع مميز وتشطيب رائع

    Red House Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٠٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس كامل التشطيب بأقل سعر أكثر من 10

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بأقل سعر أكثر علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم و عاين فورا شقه 195م باقل مقدم على 8سنوات

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة متشطبة فى كيان بحديقة وبالتقسيط

    Property  Hills. logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة السعر القديم واطول تقسيط استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاتك بقلب الشيخ زايد باقل سعر لفتره محدوده متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله استلام فوري للبيع في رويال سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك باقل سعر بقلب الشيخ زايد على اطول فتره سداد !

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاتك بقلب الشيخ زايد باقل سعر لفتره محدوده متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة جاهزة للاستلام فى قلب زايد متشطبة بتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع