عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 122

8,201 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في الشيخ زايد كمبوند الخمائل

    Smart-Homes Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن للبيع في ذا كراون من بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    6

    ٢٢٣ متر مربع

    ٥٣٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فاي سوديك

    Vira Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٥٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف الحي الحدشر مجاورة رابعه

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٢٠٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع بجوار سيتي سكيب في 6 أكتوبر

    New Build Developments logo image

    الحي العاشر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الاولي - خوفو - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرقي الاماكن شقه 125م فيو مميز بأقل سعر متر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ويستاون – سوديك

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في كمبوند الخمائل مرحله اولي

    Smart-Homes Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٢٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 185متر حدائق اكتوبر مسلسل2 فيو مفتوح

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% واستلم قريب في توين 240م قسط حتى 2033

    Promax Property Investors logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين 220م فيو لاندسكيب ب5% مقدم على 10 سنين EQUAL

    Promax Property Investors logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ماونتن فيو في برايم لوكيشن للبيع ماونتن فيو

    Crown Stone Realty logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بافضل سعر شقة متشطبة-استلام فوري - موقع مميز بحري

    Emtdad Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٢٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند الخمائل المرحله الرابعه

    Smart-Homes Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ١٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في كمبوند الخمائل الثالثه الف

    Smart-Homes Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم دلوقتي ب10% وقسط حتى 2034 في دوبلكس 185م

    Promax Property Investors logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت كورنر بمساحة أرض أكبر للبيع في ويستاون

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٩١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة تشطيب الترا سوبر لوكس بالتقسيط في Zed West

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١١٧٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم دلوقتي ب10% وقسط حتى 2034 في 145م فيو مميز

    Promax Property Investors logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري بكمبوند بيفرلي هيلز

    Property Hills VIP logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لوكيشن مميز بكمبوند VLEVELS امام بيفرلي هيلز

    Property Hills VIP logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٥٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فورى بجنينة فى ضهر مول العرب.

    property hills Elite logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فورى بجنينة فى ضهر مول العرب.

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10%واستلم في اقرب وقت تاون فيلا 210م فيو مميز

    Promax Property Investors logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنة زايد

    RE/MAX Everest logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٢٬٧٤٨ جنيه/متر مربع