عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 119

8,201 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري فيو مباشر علي البحيرات الكبيره

    Roots Development logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جوار سوديك ويست مقدم 367 الف بسعر 7م

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من اورا فى قلب زايد بأقل سعر على فيو البارك

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالتكيفات من اورا فى قلب زايد

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٩٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس ريسيل في كمبوند كايرو جيت اعمار

    Crown Stone Realty logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٧٣٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري متشطبه0%مقدم قسط835ألف ربع سنوي ب16م كاش

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 133م 3 غرف فيو مميز تقسيط 12 سنه في Tamaya

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع أستلام فوري متشطبه من أورا بجانب أركان

    Property Hills VIP logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٧١٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقه 3 غرف نوم وغرفه ناني في امبرفيل

    Guides Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٨٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل تشطيب كامل -استلام فوري- زايد الجديدة

    RE/MAX Everest logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٨٢٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن للبيع – ماونتن فيو جيزة بلاتو

    RE/MAX Everest logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٥٢٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فورى بسعر اقل من سعر الماركت

    Mrkt Shake logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "ألترا سوبر لوكس" في الحي الثالث – جاهزة للسكن

    RE/MAX Everest logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٣٠٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرخص سعر تاون هاوس 271م استلام فوري موقع مميزالان

    Bright logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧١ متر مربع

    ٨٨٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود شقه للبيع علي 10 سنين في أو ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٦٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب استاندالون فيلا ريسال كمبوند بيل فى

    Square Real Estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٢ متر مربع

    ٩٦٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٨٨٬٠٠٠ جنيه

    سعرلايقارن شقة 154م+جاردن50م استلام فوري موقع مميز

    Bright logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أكتوبر بلازا – سوديك ويست

    Residia logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٦٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري متشطبه0%مقدم قسط835ألف ربع سنوي ب16م كاش

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في ماونت فيو بلاتوه لقطه للبيع مميز جدااا

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن للبيع – ماونتن فيو جيزة بلاتو

    RE/MAX Everest logo image

3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٥٢٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن للبيع – ماونتن فيو جيزة بلاتو

    RE/MAX Everest logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٥٢٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى موقع مميز فمن اورا فى زايد جاهزة للاستلام

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل تشطيب كامل -استلام فوري- زايد الجديدة

    RE/MAX Everest logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٨٢٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بتكيفات ف فيو مميز فى زايد استلام فورى

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع