عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 107

8,201 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٥٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم تقسيط 9سنين تاون هاوس 195م استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٬٩٩٥ متر مربع

    ٧٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في فيلدج ويست بالمطبخ والتكييفات

    Master Key logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون دايركت ع وصلة دهشور اقل سعر ف الماركت

    Evergreen Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فى زايد الجديدة وقسط على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ١٢٢٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميديل 258 متر للبيع استلام فوري

    I-Move logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا تان هاوس مفروش فرش راقي تقسيط

    Square Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٨٥٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقتك بافضل لوكيشن بنيو زايد قسط علي 10س

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٬٤٢٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس في التوسعات الشرقية برايم لوكيشن

    Crown Stone Realty logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    دوبلكس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس240م أمام النادي الأهلي1مليون مقدم او كاش11

    Property Hills... logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة متشطبة على اطول فترة سداد فى زايد الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع بكومباوند | Palm Hills Badya

    Catchers investment logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٧٥٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    دوبلكس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس240م أمام النادي الأهلي1مليون مقدم او كاش11

    Property Hills... logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارقي واكبر شقه للبيع في الحي السابع

    Master Key logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سكن A Class بأرقى مواقع مدكور اول الهرم

    Al Beltagy Real Estate logo image

    مدكور, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه / للبيع / بالم هيلز اكتوبر

    ERA Real Estate Egypt logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    بناية كاملة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع عماره نص تشطيب بحدائق اكتوبرخلف او ويست

    Teleo For Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ٣٩٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي السابع بالعفش والاجهزه

    Master Key logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اكسترا بموقع متميز بالمريوطية فيصل

    Al Beltagy Real Estate logo image

    شارع اجياد مكه, منشأة البكاري, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    دوبلكس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس240م أمام النادي الأهلي1مليون مقدم او كاش11

    Property Hills... logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 180م دور 2 للبيع في عمارات الإعلام في العجوزه

    شارع الاعلام, العجوزة, الجيزة

    3

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع ٢٥٠ متر بمدخل خاص وحديقة خاصة

    Master Key logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف دايركت على الواحات باقل سعر وخصم 10%

    Evergreen Properties logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣١٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بحديقه 260 متر في الخمايل

    Master Key logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات قسط ربع سنوى450 أوكاش13مليون

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 24

    دوبلكس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس240م أمام النادي الأهلي1مليون مقدم او كاش11

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع