عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 105

8,064 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع اقل سعر في اكستنشن الكلوب بارك

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٣٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود 345 شقتين للبيع في السياحيه ا كل سنه وحضرتك ب

    السياحية 1, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬١٣١٬٢٢٠ جنيه

    شقه للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بكمبوند كنز – تشطيب راقٍ

    RE/MAX Everest logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن في اكتوبر

    Pyramids for real estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع في باديا بالم هيلز

    Circle Realestate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_اقل سعر اي فيلا روف دبل فيو حمام سباحه

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٤٣٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشيخ زايد ..

    Pyramids for real estate logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٣٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند في جراند سيتي مدخل كهرباء

    متفرع من شارع الكفراوي, الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٩٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بكمبوند كنز – تشطيب راقٍ

    RE/MAX Everest logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع آي فيلا جاردن كورنر – استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٧ متر مربع

    ٤٨٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    بأميز كمبوندات حدائق اكتوبر بمقدم ١٥٪‏ استلام فوري

    Green City for real estate logo image

    ارض المخابرات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند اكسيس ايوان 183م نصف فرش

    ذا اكسيس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٨٢٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر تاون هاوس متشطب فيو لاند سكيب

    Gate real estate marketing logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ١١٢٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز استلام فوري في ويستاون بيفرلي هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فاخر للبيع-موقع مميز-استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٦٩٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمباوند إشراقة – سعر مميز

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند جراند سيتي علي طارق الواحات

    جنوب الاحياء, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن في الشيخ زايد

    Pyramids for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشيخ زايد .

    Pyramids for real estate logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار وسكن مميزة – ADDRESS HOME زويل مباشر

    Baytak. logo image

    اكسورا, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع كنز كمبوند

    Revalo Real Estate logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬١٠٠ جنيه

    كود 353 شقه للبيع السياحيه ا حدائق اكتوبر 3غرف و

    السياحية 1, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    أي فيلا

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_اقل سعر اي فيلا جاردن type a برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٣ متر مربع

    ٣٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع