عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في الحي الثامن, صفحة 2

58 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي موقع مميز المنطقه الثامنه مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الغنام, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع بجوار السراج موال مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد السمان, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 187م بشارع رئيسي مسجلة تطل على الشارع

    Creative Real Estate logo image

    شارع الدكتور حسن الشريف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مباني حديثه للبيع170 متر خطوات من السراج مول

    شارع ابراهيم الرفاعي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لسرعة البيع شقه 170 متر خطوات من السراج مول

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع ابراهيم الرفاعي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لسرعة البيع مباني حديثه 170م خطوات من السراج

    شارع ابراهيم الرفاعي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خلف السراج شقه سوبر لوكس فيو مفتوح \\\\\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع الجميل فؤاد, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - نوع الوحدة:شقه للبيع بالقر من السراج مول مدينه ن

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عطيه الصوالحي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر 160 متر 3غرف مالك أول

    Digital State logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمنطقه الثامنه مدينه نصر 200 متر

    Digital State logo image

    شارع عمر حفني, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر 160 متر 3غرف مالك أول

    Digital State logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمنطقه الثامنه مدينه نصر 200 متر

    Digital State logo image

    شارع عمر حفني, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر 160 متر 3غرف مالك أول

    Digital State logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمنطقه الثامنه مدينه نصر 200 متر

    Digital State logo image

    شارع عمر حفني, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المنطقه التامنه ١٤٠م ٣غرف ٢ حمام

    Digital State logo image

    شارع محيي الدين عبد الحميد, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه تطل على مربع حديقه عماره صغيره هادئة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عطيه الصوالحي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نوع الوحدةشقه للبيع في المنطقه الثامنه مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد الجواد سالم, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م سوبر لوكس نور الدين بهجت مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع نور الدين بهجت, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية للسكن الراقي في حي السفارات مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع سبيل المؤمنين, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك دوبلكس بالمنطقة الثامنه قريبه من السراج مول

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سكنية بمدينة نصر المنطقة الثامنة -نو

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع نجاتي سراج, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مخفض لسرعه البيع شقه للبيع المنطقه الثامنه \\

    Art colorr logo image

    شارع احمد السمان, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٢٤٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز شقه سوبر لوكس للبيع بسعر مميز \\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع عمر حفني, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارقي شوارع المنطقه الثامنه شقه للبيع \\\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع احمد السمان, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالفرش والاجهزه شقه سوبر لوكس للبيع بسعر مميز \\\\

    Art colorr logo image

    شارع ابراهيم الرفاعي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع