عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في الحي الثامن

58 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمنطقة التامنة بمدينة نصر

    Mostafa logo image

    المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م سوبر لوكس من عباس العقاد

    Envigo Real Estate logo image

    شارع جمال الين دويدار, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع شقه 265 متر فرصه خطوات من مصطفى النحاس

    شارع هشام لبيب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لسرعة البيع شقه 265 متر خطوات من مصطفى النحاس

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع هشام لبيب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لسرعة البيع 265 متر موازي لشارع مصطفى النحاس

    شارع هشام لبيب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لسرعة البيع شقه 265 متر موازي لمصطفى النحاس

    شارع هشام لبيب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م سوبر لوكس متفرع من مصطفى النحاس م8

    Envigo Real Estate logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م سوبر لوكس حلمى حسن على المنطقة 8

    Envigo Real Estate logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه للبيع بمدينه نصرالمنطقه التامنه بجور السر

    Ebied Home logo image

    شارع احمد السمان, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م سوبر لوكس بجوار السراج مول

    Envigo Real Estate logo image

    شارع احمد السمان, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م سوبر لوكس متفرع من مصطفى النحاس

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الدكتور حسن الشريف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سوبر لوكس شارع متفرع من عباس العقاد

    Envigo Real Estate logo image

    شارع محمد احمد ابراهيم, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 متر بمدينة نصر خلف السراج مول

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع جمال الين دويدار, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م هاى سوبر لوكس دقايق لسراج مول م8

    Envigo Real Estate logo image

    شارع رياض شمس, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للإيجار فيلا دوبلوكس للايجار مفروش كومبوند

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد السمان, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م سوبر لوكس متفرع من احمد الزمر م8

    Envigo Real Estate logo image

    شارع حموده محمود, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 270م للبيع في جميل فؤاد نص مفروشة مدينة نصر

    Good Deals logo image

    شارع الجميل فؤاد, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان في مدينه نصر

    Creative Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م نص تشطيب متفرع من عباس العقاد م8

    Envigo Real Estate logo image

    شارع احمد ابو العلا, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م سوبر لوكس احمد ابو العلا مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع احمد ابو العلا, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م سوبر لوكس متفرع من عباس العقاد م9

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الدكتور محمود حب الله, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م سوبر لوكس متفرع من مصطفى النحاس

    Envigo Real Estate logo image

    شارع نور الدين بهجت, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م سوبر لوكس خطوات من السراج مول م8

    Envigo Real Estate logo image

    شارع حلمي عبد العاطي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه تم تنزيل سعر الشقه للبيع بمدينه نصربجورالسراج

    Ebied Home logo image

    شارع احمد السمان, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري 160 متر موازي لمصطفى النحاس موقع متميز

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع