شقق ٣ غرف رخيصة للبيع في مصر, صفحة 527

17,853 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في افضل الاحياء في التجمع علي شارع 90

    Feeds logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٣٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م , سبورتنج (فيو نادي سبورتنج )

    Wealth Platinum logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م , فلمنج ,

    Wealth Platinum logo image

    شارع عبدالفتاح الطويل, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م كامب شيزار (ش حامد نصر)

    RE/MAX Avalon logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 120م+حديقة100م سوبرلوكس فالشيخ زايد قسط

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 143م سوبرلوكس استلام فورى ف زايد+ قسط

    Property Hills... logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١٣٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 143م سوبرلوكس استلام فورى ف زايد+ قسط

    Property Hills... logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١٣٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فالشيخ زايد ارضى بجاردن متشطبة استلام فورى قسط

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه 152م 3 غرف بالتقسيط جنب نادى جزيره

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه 152م 3 غرف بالتقسيط جنب نادى جزيره

    Property Hills... logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه 152م 3 غرف بالتقسيط جنب نادى جزيره

    Property Hills... logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه 152م 3 غرف بالتقسيط جنب نادى جزيره

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع140 م _زيزينيا ابو قير _ بسعر(4

    BABEL Real Estate logo image

    زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري 130م+حديقة 50م-تقسيط -زايد

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري 130م+حديقة 50م-تقسيط -زايد

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري 130م+حديقة 50م-تقسيط -زايد

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري 130م+حديقة 50م-تقسيط -زايد

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ١٨٠م بحديقه خاصه حي جاردينيا هايتس

    EG.Estate logo image

    ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    145م شقة للبيع بالنرجس الجديدة دور ارضي بحديقة 90م

    Find Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٧٠٨٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لاصحاب التميز بحدايق الاهرام شقه122م بمقدم35٪

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – شقة 185م سوبر لوكس بالنزهة الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع هاشم الأشقر, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية 132م | 3 غرف بتصميم عصري وتشطيب سوبر لوك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة195م جاهزة للاستلام فورا على حمام سباحة بالتجمع

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ١٥٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة195م جاهزة للاستلام فورا على حمام سباحة بالتجمع

    Property Hills... logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة195م جاهزة للاستلام فورا على حمام سباحة بالتجمع

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع