شقق ٣ غرف رخيصة للبيع في مصر, صفحة 523

17,864 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجوار سيتي ستارز

    Good Deals logo image

    سيتي ستارز, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع بالأندلس العائلي التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالأندلس 1 بالتحمع ال5 قرب شارع التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة لقطة متشطبة اتعاقد أستلمها فورى بفيو لاجونز

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حدايق الاهرام قريبه من مترو ومتحف...

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة+جاردن128م+ناني-مقدم 768الف+51 الف شهري

    متصدر

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – بيزمنت متصالح في شرق أكاديمية الشرطة

    Al Fanar Development and project management logo image

    شرق الاكاديمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم و إجمالي في الماركت بالكامل في اللاجون

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بقسط في حدايق الاهرام البوابة التانيه..

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حدايق الاهرام قريبه من المول ونادي..

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٤٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه واجهه ناصيه في حدايق الاهرام للبيع قريبه المول

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالقسط ع5سنوات- التوسعات الشمالية

    Core Real Estate Development logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - محرم بك - علي الترام

    New Home for Realestate logo image

    شارع محرم بك, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت للبيع في الياسمين 6 بالتجمع الخامس

    Chances Real Estate logo image

    الياسمين 6, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٠٦٬٥٩٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام 2026 تكملة اقساط تيراس الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190م كمبوند الكناريا، الشيخ زايد

    Vida Solutions logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٤٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع امام The gate ف الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - ميامي دوران جيهان جمال عبد الناصر

    New Home for Realestate logo image

    طريق جمال عبد الناصر, العصافرة بحري, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سكن مصر- القطامية 115متر متشطبة

    Core Real Estate Development logo image

    التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في أرقى مواقع المنطقة السادسةم نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع فريق اول علي عامر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف فيو مفتوح استلام فوري في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه واجهه بحري 3غرف استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى ناصيه فيو مفتوح فى دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 132م لقطه فيو مفتوح على الجامعه الصينيه 3 غرف

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمباوند وان قطامية على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع