شقق ٣ غرف رخيصة للبيع في مصر, صفحة 477

17,869 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزه ب مساحه 161م متشطبه بالكامل موقع مميز

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٨٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزه ب مساحه 161م متشطبه بالكامل موقع مميز

    property hills Elite logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٨٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم 135مدور تالت مقدم 800,000 قسط على 36 شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم 115م دور تالت مقدم 650,000 قسط على 36 شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175م استلام فورى بالتجمع الخامس امام جامعة AUC

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سيدي بشر بحري - بمساحة 125 متر

    Remax Top Agents logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بسعر زمان ٢٠٠ متـر واجهـــة تشطيب ألترا لوكس

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة للتمليك الآن كمبوند تبارك دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٨٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف جاهزة للسكن بسعر لقطه بالعاصمة الإدارية

    Roots Real Estate logo image

    رودس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ١٨٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سكنية جاهزة للبيع في الشطر السابع بزهراء

    Chances Real Estate logo image

    الشطر السابع, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة مميزة في دار مصر الأندلس – بالتجمع

    Chances Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة145م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف+حديقة 57م فيو بول استلام فورى +قسط

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٥٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 4مليون بنتهاوس 158م خلف مول مصر بقسط9سنين

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٥٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه بمدينتي شقه 141م عقد قديم ب b14

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف لقطة فيو مفتوح قسط ربع سنوى 470

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115 م جليم (ش مصطفي فهمي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع مصطفي فهمي, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٥١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في سراي بجوار مدينتي وقسط علي 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 4مليون بنتهاوس 158م خلف مول مصر بقسط9سنين

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٥٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه 140م فيو مفتوح في مشروع كريستال بلازا

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه 145م فيو مفتوح في مشروع كريستال بلازا

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    اسكن فورا وبعدين قسط 3 سنين شقة لقطة -زايد القديمه

    NABAJ logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٦٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كريستال بلازا على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع استلام فورى امام الحى السابع أكتوبر

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    الحي السابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٩٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م مميزه علي اكبر جاردن في المشروع

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع