شقق ٣ غرف رخيصة للبيع في مصر, صفحة 476

17,869 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل فى بفاريا تاون فيو مفتوح ب 3 مليون ونص

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر متر متشطب في دجله فيو بمساحه210م

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بااقل سعر ل 3غرف على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في قلب مدينه بدر - Lunaj Compound

    Feeds logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١١٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٩٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3غرف بفيو لاجون بالعاصمة بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٤٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بالسعر الافتتاحي لمشروع MADAI وقسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مبنية 150م جاهزة للمعاينة في STAU و قسط 7 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٢٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف استلام فوري متشطبه في قلبR3بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٤٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فورى بأقل سعر فى العاصمة قسط7 سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف جاهزة للسكن ومتشطبة بالكامل بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٣٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 225م دور اول استلام فوري بالتقسيط

    MADAEN GROUP logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أستلام فورى كاملة التشطيب فى الشيخ زايد

    Crown Developments logo image

    الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف لقطه بأقل سعر فى العاصمة بأقساط علي15 سنه

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٠٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف لقطه بدون مقدم وبأقل سعر فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢١٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات وبخدمة فندية في اركان 2O5

    Property  Hills. logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٤٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3غرف بالقرب من AUCبالتقسيط ع 10 سنوات

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣١٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ڤيو مفتوح بموقع متميز جدا بسعر خاص

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    250م شقة للبيع بالبنفسج فيلات متشطبة تشطيب سوبر لو

    Find Real Estate logo image

    محور السادات, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في الحي الثامن السعر3.7مليون فقط

    الحي الثامن, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٣٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في الحي الثامن بجانب المحور المركز

    الحي الثامن, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٣٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم 150بحرى دور تالت مقدم 900,000 قسط على 40شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزه ب مساحه 161م متشطبه بالكامل موقع مميز

    property hills Elite logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٨٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزه ب مساحه 161م متشطبه بالكامل موقع مميز

    property hills Elite logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٨٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزه ب مساحه 161م متشطبه بالكامل موقع مميز

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٨٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزه ب مساحه 161م متشطبه بالكامل موقع مميز

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٨٬٦٣٣ جنيه/متر مربع