شقق ٣ غرف رخيصة للبيع في مصر, صفحة 471

17,869 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 120م جانبية علي شارع الخزان الرئيسي

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتشطيب الفاخر للبيع في كمبوند الخمايل

    Abrag Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٣٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م جناكليس (خطوات من ش ابو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن والغرف فيو مفتوح مرخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع 63, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 125م جانبية موقع مميز

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 1 حمام للبيع في الشطر السادس - زهراء المعادي - حي المعادي - القاهرة
    1

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في االشطر السادس - زهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    الشطر السادس, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٢٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 165م واجهة جنب البوابة والخدمات

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٤٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٦٬٥٩٠ جنيه

    للبيع شقة 148 م فيو لاندسكيب في كمبوند تيراس

    Abrag Real Estate logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٧٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بفيو مفتوح – كمبوند كوربة هايتس |

    Next Door Consultancy logo image

    كوربة هايتس, الحي الخامس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٢٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالشيخ زايد استلام قريب و امكانيه تقسيط

    Property Hills Star logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٠٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 171م 3 غرف فبو مفتوح استلام فورى + قسط

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٣٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري فريبة للشيخ زايد موقع مميز

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٣٩٬٠٠٠ جنيه

    اخر 3 غرف+حديقة فيو حمام سباحه قسط ربع سنوى439 ألف

    Property Hills... logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق حي النادي 170م فيو جاردن

    Smartex logo image

    حي النادي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٦٧٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك داخل فيلا مميزة بمقدم 486,000 فقط

    MADAEN GROUP logo image

    ريدج نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في أرقى مناطق التجمع الخامس

    Feeds logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 210م –أمام فيلات جراند هايتس مباشرة

    MADAEN GROUP logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في أرقى مناطق التجمع الخامس – بالأندلس

    Feeds logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٧٧٬٥٠٠ جنيه

    شقتك في قلب التجمع الخامس – بمنطقة الأندلس

    Feeds logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٥٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة داخل دي جويا ريزيدنس170م والقسط علي 12س

    property hills Elite logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة داخل دي جويا ريزيدنس170م والقسط علي 12س

    property hills Elite logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة داخل دي جويا ريزيدنس170م والقسط علي 12س

    property hills Elite logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة داخل دي جويا ريزيدنس170م والقسط علي 12س

    property hills Elite logo image

    فلل دي جويا, دى جويا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة120م_تشطيب كامل_الكمبوند به اكبرفرع لجملة ماركت

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة داخل دي جويا ريزيدنس170م والقسط علي 12س

    property hills Elite logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع