عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 14

445 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم جاهزة للسكن متشطبه في R3 العاصمه أقساط12س

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٣١٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع بأقل سعر واطول فتره سداد15سنة

    Roots Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٨٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم جاهزة للسكن بأقل سعر فى R5 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٦٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن الان بسعر لقطه فى Dejoya بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣١٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٨٢٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم فوري متشطب شقة على الفيو بالعاصمة

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٤٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة 3غرف بسعر لقطه فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    رودس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٤٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٩٬٦٥٥ جنيه

    شقة فورى مميزه بالعاصمه بمساحة 130م بمقدم 420 الف

    Summit Real Estate logo image

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى فى العاصمة الادارية بخصم 40%

    Closer logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ٣١٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه على اكبر جاردن ف سيليا بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر اللونش بـ Up Mount وقـسـط 12سنه بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢١٥٬٧٥٠ جنيه

    بمقدم1.5%امتلك شقة100م بالعاصمة باقساط تصل 17 سنة

    Vida Solutions logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٢٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٦٨٬٧٥٠ جنيه

    بمقدم1.5%امتلك شقة125م بالعاصمة باقساط تصل 17 سنة

    Vida Solutions logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٦٤٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.5%امتلك شقة115م بالعاصمة باقساط تصل 17 سنة

    Vida Solutions logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بأقل سعر للمتر فيDEFAF بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بسعر لقطه بالـR8 العاصمه وبأقساط حتي12سنه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٧٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه لقطه غرفتين بأقل سعر بالـR8 بتقسيط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٦٢٬٢٥٠ جنيه

    بمقدم1.5%امتلك شقة110م بالعاصمة باقساط تصل 17 سنة

    Vida Solutions logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤١٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢١٥٬٧٥٠ جنيه

    بمقدم1.5%امتلك شقة100م بالعاصمة باقساط تصل 17 سنة

    Vida Solutions logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٢٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٦٨٬٧٥٠ جنيه

    بمقدم1.5%امتلك شقة125م بالعاصمة باقساط تصل 17 سنة

    Vida Solutions logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٦٤٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.5%امتلك شقة115م بالعاصمة باقساط تصل 17 سنة

    Vida Solutions logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند ذا كيرف بالعاصمة الإدارية 201م

    Bond & Key logo image

    ذا كيرف, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٠١ متر مربع

    ١٧٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بمنطقه ال R7 في كمبوند ذا سيتي

    Closer logo image

    ذا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بجوار الحي الدبلوماسي و بقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مبنيه جاهزة للمعاينه بالعاصمه بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٣١٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم لقطه بمنطقه بالـR8 بالعاصمه وبتقسيط 15سنه

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع