عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 13

445 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم استلام سنة ومتشطبة بسعر لقطه فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري متشطبه في R3 العاصمه قسط12س

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٢٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بخصم 40% استلام فورى فى العاصمة الادارية

    Closer logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ٣١٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسيليا بالعاصمه الاداريه 76م ارضي بجاردن بحرى

    HA Group Rehab logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٥٥٬٠٠٠ جنيه

    لاول مرة هتستلم أخر شقة 113م متشطبة بخصم52% المقصد

    Bright logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٢٤٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الآن وحدتك في R8 - هافا ريزيدنس

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٥٬٦٩٤ جنيه

    شقة غرفتين للبيع بأقل من سعر السوق (حي السفارات)

    Feeds logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١١ متر مربع

    ٣٨٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع داخل كمبوند زا سيتي فالي

    Feeds logo image

    ذا سيتي فالي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في Kardia Compound R8 – قلب العاصمة

    Feeds logo image

    كارديا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Pukka شقة ١٤٧ متر استلام فوري في كومبوند

    Feeds logo image

    بوكا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢١٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم متشطبه جاهزه للاستلام بالعاصمه+قسط 15 سنه

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٦٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بسعر لقطه بالعاصمه وبالتقسيط علي12سنه

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٣٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بمقدم 10% و اقساط متساوية علي 12 سنه

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقتك متشطبه وبدوون مقدم بالـعـاصـمـه

    Roots Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٧٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٩٥٬٠٠٠ جنيه

    عاين شقتك متشطبه جاهزة للسكن بالعاصمه بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    بوردواك, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2نوم جاهزة للاستلام بالعاصمه بدون مقدم+تقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقوى لونش سكني في R8 وبرايم لوكيشن

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م متشطبه استلام فوري بالعاصمه بتقسيط 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع "استلام فوري" في كمبوند بورد ووك

    Better Estate Investment logo image

    بوردواك, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بأفضل لوكيشن وبسعر لقطه+قسط15سنه بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٩١٬١٥٥ جنيه

    امتلك شقتك الان بسعر مميز و خصم مميز

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٤٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٥٢٬٨٥٩ جنيه

    عرض مميز *10* مقدم علي *10* سنين *15% خصم*

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٧٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٤٧٬٣١٣ جنيه

    الان بسعر مميز و قسط على ١٢ سنه في La Reva R8

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٠٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه جاهزة للمعاينه بالعاصمه بمقدم1%

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥١١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان فى R8 شقة غرفتين بسعر لقطه وبمقدم 6%فقط

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٩١٨ جنيه/متر مربع